Hannes Anier: rasketel perioodidel oli venna toetus väga oluline

197. osa: Hannes Anier: rasketel perioodidel oli venna toetus väga oluline by Kolmas poolaeg

Kuula:

Kirjeldus:
Jalgpallisaates “Kolmas poolaeg” käis seekord külas Tallinna Kalevi ründaja Hannes Anier. Küsimusi esitas Kaarel Täll.

Henri Anieri noorema venna karjäär on kulgenud üsna omapärast rada. Päris noore mehena murdis ta Flora põhikoosseisu ja kolis peagi Taani kõrgliigas mängivasse Odensesse. Pärast seda on Hannes mänginud veel Aue Erzgebirges, jälle Floras, Thistedis ja Tallinna Kalevis. Kogu Anieri karjääri on saatnud erinevad vigastused ja tagasilöögid, kuid ründaja jätkab endiselt suure motivatsiooniga end tõestada. Pikas ja põhjalikus intervjuus tunnistas Hannes, et rasketel perioodidel oli venna toetus tema jaoks väga oluline. “Henri on samad asjad läbi teinud ja adub kõige paremini vigastusega kaasnevat valu. Saame neist asjadest rääkida ja teineteisele toetust pakkuda,” ütles ta.

Lisaks arutles noorem Anier selle üle, kas noorena tehtud suured otsused olid õiged või oleks pidanud rohkem vanemaid ja kogenumaid nõuandjaid kuulama. Kokkuvõttes ei kahetse jaanuaris 26. sünnipäeva pidanud ründaja midagi. Jalgpallurikarjääri kõrvalt on ta lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna bakalaureuseõppe ning soovitab õpingutele mõelda ka teistel Eesti meistriliiga mängijatel.

Saatest ei puudu ka Coolbeti panustamisrubriik, kus saab teada, mil viisil Manchester Unitedi, Chelsea või Nõmme Kalju abil rikastuda.