Stream episode 257. Osa: Hannes Anier: Liigne ambitsioonikus viis jalgpallurina läbikukkumiseni by Kolmas poolaeg podcast

Stream episode 257. Osa: Hannes Anier: Liigne ambitsioonikus viis jalgpallurina läbikukkumiseni by Kolmas poolaeg podcast

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:

published on 2022-03-16T16:11:39Z

Kümnekonna aasta eest oli Hannes Anier üks Eesti põnevamaid noormängijaid, kel pidi olema ees suur tulevik. Paraku tahtis ta liiga palju, segasid mitmed rasked vigastused ning täna tunnistab ta, et kukkus jalgpallurina läbi.
„Kolmanda poolaja” saatesse külla tulnud Anier rääkis alustuseks põgusalt oma tööst, seejärel pikemalt töö-hariduse ning jalgpalli ühildamisest. Tema sõnul on see kõigile jõukohane ning annab karjääri lõpu eel vajaliku turvatunde.
Seejärel vaatame tagasi Anieri karjäärile – noore poisina tuli läbilöök Floras, seejärel välislepingud Taanis ja Saksamaal, aga karm naasmine Florasse. Mõne aasta eest proovis ta veelkorra Taanis, aga on hiljem mänginud Tallinna Kalevis ja FCI Levadias. Lisaks vaatab Anier põgusalt ka ette elule, mis järgneb jalgpallurikarjääri lõpule. Treenerina ta end ei näe, aga sooviks lemmikalaga kuidagi ikkagi seotuks jääda.
Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved