Stream episode 259. Osa: Kas Eesti vutis on nüüd kõik väga halvasti või leidub veel midagigi positiivset? by Kolmas poolaeg podcast

Stream episode 259. Osa: Kas Eesti vutis on nüüd kõik väga halvasti või leidub veel midagigi positiivset? by Kolmas poolaeg podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-03-30T13:48:18Z

Eesti jalgpallikoondis kaotas teisipäeval rahvuste liigas 0 : 2 Küprosele ja see tähendab, et edaspidi saame kaasa oma pallivõluritele kaasa elada mudaliigas. „Kolmanda poolaja” stuudios aitas tragöödiat kokku võtta 11 korda Eesti koondist esindanud Markus Jürgenson.
Jürgenson sõnas, et tahtmise puudumises ei ole mängijaid õiglane süüdistada. Kindlasti võis rolli mängida gripilaine, mis röövis Thomas Häberlilt mitu olulist malendit, aga kokkuvõttes mängisime ise lihtsalt liiga kehvasti. Mis saab edasi? Kui karm löök on see Eesti jalgpallile tervikuna ja kas klaas on hetkel täitsa tilgatu või äkki pigem ikka pooltühi? Jürgenson vähemalt proovib olukorda näha ka läbi positiivsema vaatenurga. Kuigi jalgpallis kehtib tõde, et sa oled nii hea kui on su viimane tulemus, siis vähemalt klubivutis näidati mullu suvel eurosarjades head tulemust.
Lõpetuseks rääkisime põgusalt ka mängija enda tegemistest. Kuigi ETV on teda kutsunud koondisemänge kommenteerima ja ta kommenteerib meistrite liiga vutti ka Viaplays, siis seni teda Eesti koondise mängude kõrvale nautida ei saa kuniks on ta ise veel profimängija.
Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved