Stream episode 267. Osa: Vassiljev paljastas, kus tehti lahkumisotsus ja miks ei suhelda Eesti vutiajakirjanikuga by Kolmas poolaeg podcast

Stream episode 267. Osa: Vassiljev paljastas, kus tehti lahkumisotsus ja miks ei suhelda Eesti vutiajakirjanikuga by Kolmas poolaeg podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-07-05T14:11:54Z

„Kolmanda poolaja” vutisaates käis poole aasta jooksul teist korda külas Vladimir Vassiljev. Kui esimesel korral andis FCI Levadia peatreeneri küllakutsumiseks põhjust meistritiitli võitmine, siis seekord paraku natuke kurvem sündmus. Nimelt teatas Vassiljev reedel koos Marko Saviciga, et meeskonna eesotsast astutakse tagasi.

Savic jätkab küll Levadias tööd, aga nüüd kutsub ta end treenerite mentoriks, Savic klubis enam ei jätka. See aga ei tähenda sugugi, et Vassiljevi ja Savici koostöö läbi on saanud. Miks? Täpsemalt juba saates.

Peatusime pikemalt Levadia viimasel kolmel ja hooaega kõige enam määraval mängul. Esiteks muidugi reedesel kohtumisel Tallinna Kaleviga, pärast mida ametlik teade vastu tuli. Millised mängijad teadsid otsusest juba varem ning kuidas riietusruumis viimase kõne pidamine välja tuli?

Seejärel lappasime veidi kalendrit, kuni jõudsime 21. juunisse, mil Eesti meisterklubi kaotas Islandil 1 : 6 kohalikule Vikingurile. Pärast seda prooviti küll FC Kuressaare vastu teha vigade parandus, aga ka seal tuli vastu võtta pettumustvalmistav viik. Just selle kohtumise järel võtsid treenerid üsna põnevas asukohas vastu otsuse amet maha panna ning tagasi enam ei vaadatud.

Räägime ka paljust muust. Kust tuleneb Levadia hoiak „mängime kogu riigi vastu”, kes soovib neile enim halba ja miks boikoteeritakse üht kohalikku jalgpalliajakirjanikku?

Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved