Stream episode Mustrid kogu eluks 4osa by Innermind podcast

Stream episode Mustrid kogu eluks 4osa by Innermind podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-12-06T17:54:11Z

Juba enne meie sündi saame kaasa sõnumid ja üks esimesi nendest on: „KUIDAS see maailm mind vastu võtab? Kas maailm on minu jaoks turvaline koht?“ Teisisõnu meie mustrid algavad juba emaüsast ning väga varasest staadiumist, mida meil tavateadvusega mäletada pole võimalik. Kuid mitte-mäletamine ei tähenda, et puuduvad mõjutused ja tagajärjed. Täna uurime, kuidas on võimalik leida ja tuvastada sõnumeid ja mustreid, mis saadavad meid juba enne sündi? Samuti heidame pilgu, millised eluaastad on võimsamad mõjutajad kogu meie üle jäänud eluks. Näited elust endast läbi „kõrvetavate“ sarnasuste ja äratundmiste.
Tavateraapia alustab äratundmist ja tuvastamist just sellest ajast, mida mäletame k.a esimesed mälestused) Täna räägime kehapsühhoteraapiast, mis võimaldab meil lugeda sõnumeid minevikust või ka ajast, mida me teadvelolekuga mäletada ei saa. Toome näiteid, kuidas kehapsühhoteraapia aitas leida mittemäletatavaid mustreid ning muuta seeläbi kogu ülejäänud elu.
Samuti ilmestame mustreid, mis ilmutasid end igapäeva käitumises, suhtlemises, eluses ilma, et mõtte kandja võiks mõista miks on kõik nii nagu on…
Aga kuidas leida mustrid mida ma ei mäleta? Ja kas see on üldse vajalik?
Vaata enda elu – kas on mustreid või käitumisi mida sa oma ellu ei sooviks? Kas oled otsinud vastust, miks sa käitud nii nagu käitud? Võimalik, et sa tead… aga jõuetus muuta oma elu jätab kõik muutumatuks.
Räägime ka tüüpmustritest: läheduspuuduse vajadus, paarisuhted, ema-isa suhe jpm.
Kogemusharjutus: KAS MINA OLEN SIIA MAAILMA OODATUD?
Loome selgust teemades, kas mul on julgus astuda oma isiklikku ellu või olen ikka veel seotud vanematega? Kas mina olen vale võin on maailm vale.. mida teevad minu teadvustamata mustrid minuga ning kus on peidus trauma ja haavatavus.

Selles podcastis arutlevad nendel teemadel kaks sertifitseeritud terapeuti, Innermind enesearengu veebiplatvormi loojat ja koolitajat Kairi Kuusma ja Helen Kirt
Lugeja kirju võtame vastu: info@innermind.ee

https://innermind.ee/ Innermind enesearengu veebiplatvormi pealeht
https://innermind.ee/sundmused/ Innermind sündmused, koolitused, seminarid
https://innermind.ee/helenkirt/ Innermind asutaja, koolitja, terapeut
https://innermind.ee/kairikuusma/ Innermind asutaja, koolitaja, terapeut, konstellöör, kehapsühhoterapeut
Tulekul: meditatsioonid!
www.facebook.com/innermindeesti tasuta enesearengugrupp
https://www.facebook.com/groups/534853681115627 Teadlik tee rahani tasuta finantsteemaline enesearengu grupp
https://www.facebook.com/groups/1171579350052687 Innermind teraapilised koolitused tasuta enesearengu grupp
Youtube Inner Mind

Genre
Learning

License: all-rights-reserved