Stream Dramaatilise reedese rallipäeva kokkuvõte. Külalisena stuudios Kuldar Sikk by Kuues Käik

Stream Dramaatilise reedese rallipäeva kokkuvõte. Külalisena stuudios Kuldar Sikk by Kuues Käik

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-07-16T17:06:34Z

“Kuues käik” rallipodcast võttis Rally Estonia reedese päeva kokku otsesaates kell 19.15. Saatejuhtide Gunnar Leheste ja Roland Poomi külaliseks oli seekord kogenud kaardilugeja ja Eesti Autospordi Liidu juhatuse liige Kuldar Sikk.

Eile toimus Rally Estonia meediaalas pidulik koostöölepingu sõlmimine Rally Estonia korraldajate (Estonian Autosport Events MTÜ) ja EAL-i vahel. Mida see leping endas täpsemalt kujutab ning kuidas Eesti autospordile kasuks tuleb, seda me Sikult ka uurisime. Kuna Roland on ka EAL-i loodud Team Estonia liige, sai pikemalt räägitud, miks selline üksus loodi ja mis eesmärki see peaks lõpuks täitma.

Lisaks võtsime kokku rallipäeva, mis võttis Eesti fännide jaoks dramaatilised pöörded 3. ja 4. kiiruskatsel, aga Ott Tänak pole sugugi ainus WRC klassi sõitja, keda täna ebaõnn on tabanud. Rääkisime ka Craig Breeni kriitikast kätega X-märki näidanud rajajulgestaja aadressil, arvukatest rehvipurunemistest ning Takamoto Katsuta kaardilugeja Dan Barritti ralli lõpetanud seljavigastusest.

Samuti vaatasime, mida on päeva jooksul teinud teised Eesti ekipaažid ning arutleme, mis sel rallil meile veel pakkuda on.

Vaheklipina hüppasime korraks pildis päeva esimese katse äärde, kus Jaak Mae, Jüri Muttika ja Kevin Mart Põlluste sõitsid miljonite televaatajate silme ees paralleelselt ralliautodega kunstlumel suuskadega mäest üles.

Järgmine otsesaade on kavas enne laupäevast rallipäeva kell 7.40. Päeva esimene katse algab 8.06.

License: all-rights-reserved