Stream Intervjuu Kersti Kaljulaidiga, pikem ülevaade Rally Estonia sõitjatest ja eestlaste võimalustest by Kuues Käik

Stream Intervjuu Kersti Kaljulaidiga, pikem ülevaade Rally Estonia sõitjatest ja eestlaste võimalustest by Kuues Käik

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-07-15T17:53:33Z

Rallipodcast “Kuues käik” läks täna teist korda Rally Estonia hoolduspargist otse-eetrisse kell 20, kui värskelt on lõppenud suurejooneline avašõu ning rallil osalevad 49 autot vurasid üle stardipoodiumi.

Saates näeb ka intervjuud rallit külastava Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidiga, kes pole rallile tulnud mitte ainult avatseremooniaks, vaid saab võistlust nautida ka homme raja äärest. Uurisime presidendilt, milline on Rally Estonia ja Eesti autospordi maine mujal maailmas ning kas tal ka endal autospordiga kokkupuuteid on olnud.

Stardipoodiumi ajal võtsid Gunnar Leheste ja Roland Poom põhjalikumalt ette ralli stardinimekirja, tõime välja iga klassi favoriidid ning püüdsime nuputada, millised võimalused võiksid eri kategooria ässade vahel olla meie meestel eesotsas Egon Kauri ja Robert Virvesega, kes jahivad poodiumikohti vastavalt WRC3 ja JWRC arvestuses.

Rally Estonia startis täna esimese katsega, mille ametlikuks nimeks SSS1 Visit Estonia Tartu 1, kell 20.38. Esimene pikem katse algab homme kell 9.40. “Kuues käik” on uuesti otse-eetris reedel kell 9.00.

Kuula saadet helifailina või vaata Delfi Spordist koos pildiga!

License: all-rights-reserved