Stream Tänak kohaneb autoga, Serderidis sai kümme korda kuulsamaks by Kuues käik

Stream Tänak kohaneb autoga, Serderidis sai kümme korda kuulsamaks by Kuues käik

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2023-01-20T18:13:46Z

Täit infot, miks ta veel konkurentsivõimeline ei ole, „Kuuenda käigu“ podcasti tegijatel Gunnar Lehestel ja Roland Poomil enne reedeõhtust meediatsooni veel polnud, kuid spekuleerida võib, et ilmselt võtab 2019. aasta maailmameistril M-Spordi Ford Puma Rally1 autoga kohanemine veel lihtsalt aega. Sellest vaatest pole meie mehe neljandal kohal sugugi häda midagi. Pikk ralli on veel ees, lausa 179,66 kilomeetri jagu, mida on 34,3 kilomeetrit rohkem kui see distants, mis praeguseks on läbitud.

Vaatame tagasi senise ralli tipphetkedele, võtame ühendust Monte Carlos kohapeal viibiva Delfi ja Eesti Päevalehe rallireporteri Jaan Martinsoniga ning vastame kuulajate küsimustele, mida meile on laekunud meeldivalt palju. Ootame küsimusi ka järgmistesse – laupäeva ja pühapäevasesse – saadetesse aadressile kuueskaik@delfi.ee. Põnevaima küsimuse esitajale on meil ka üks praktiline auhind varuks.

Monte Carlo ralli esimese kaheksa kiiruskatse kõmulisim teema ei tule mitte rallirajalt, vaid selle kõrvalt. Nimelt said Jourdan Serderidis ja tuhanded inimesed tänu tema pardakaamerale kõhutäie itsitada, kui nägid künka peal vanainimeste asja ajamas hulljulgeid ja külmakartmatuid rallifänne. Kes, miks ja kuidas…? Ei pääse meiegi sellest nüüdseks juba sotsiaalmeediahitiks saanud videost üle ega ümber.

License: all-rights-reserved