Kvaliteetminutid

Kuula Postimehe uut saadet Eve Rohtla ja Aimar Altosaarega. Väärikas vananemine tähendab, et kõigile leitakse kogukonnas oma koht ja eakaid võetakse arvesse ka siis, kui nad ei jaksa noortega võidu joosta. See on saade hoolivusest ja austusest, kogukonnas elamisest ja ühiskonna kestma jäämisest.

Kvaliteetminutid
«Kvaliteetminutid» on saade vanadusest, aga mitte ainult. See on saade hoolivusest ja austusest, kogukonnas elamisest ja ühiskonna kestma jäämisest.
«Kvaliteetminutid» meedia pimetähnist
by mixdown

Millegipärast valitseb ajakirjanduses kujutlus, et vanainimesed on ühiskonnale koormaks, justkui nad oleksid kõigil jalus ja ülepeakaela veidrikud. Lugusid illustreeritakse piltidega tuvisid toitvatest vanaprouadest või hädistest härrasmeestest, kuigi tegelikult on pilt kirjum. Eve Rohtla ja Aimar Altosaar annavad nõu, kuidas lahendada meedia kõverpeegli probleemi, kas seenioritele suunatud omaette väljaanded on halb toon ning kuidas saada võitu vanainimeste hädaldamisest ja noorte ükskõiksusest.

«Kvaliteetminutid» meedia pimetähnist
«Kvaliteetminutid» üksindusest
«Kvaliteetminutid»: miks me kardame vanaks jääda?
«Kvaliteetminutid»: kas vana inimene on ühiskonnale koormaks?
«Kvaliteetminutid» väärikast vananemisest

Viimased saated:

 • «Kvaliteetminutid» meedia pimetähnist 05.02.2020
  Millegipärast valitseb ajakirjanduses kujutlus, et vanainimesed on ühiskonnale koormaks, justkui nad oleksid kõigil jalus ja ülepeakaela veidrikud. Lugusid illustreeritakse piltidega tuvisid toitvates …
 • «Kvaliteetminutid» üksindusest 29.01.2020
  Inimesele on kõige raskem üksi olla. Isegi kui kaaslased on kõrval, võid tunda üksildust. Eve Rohtla ja Aimar Altosaar räägivad, mida peaksid tegema kogukonnad, et inimesi kokku tuua ning kas eestlast …
 • «Kvaliteetminutid»: kas vana inimene on ühiskonnale koormaks? 07.01.2020
  Noorena on vähestele surra antud. Kui me ühiskonnas anname signaale, et inimesed on väärtusetud, siis kuidas me saamegi luua tervet kogukonda? Eve Rohtla ja Aimar Altosaar peavad aru.
 • «Kvaliteetminutid»: miks me kardame vanaks jääda? 07.01.2020
  Ela hästi, sure püsti! Vanadust ei pea kartma, aga sellega kaasnevateks muutusteks tuleb valmis olla. Kuidas teha nii, et iga elatud eluaasta oleks õnn? Jutustavad Eve Rohtla ja Aimar Altosaar.
 • «Kvaliteetminutid» väärikast vananemisest 07.01.2020
  Kuula Postimehe uut saadet Eve Rohtla ja Aimar Altosaarega. Väärikas vananemine tähendab, et kõigile leitakse kogukonnas oma koht ja eakaid võetakse arvesse ka siis, kui nad ei jaksa noortega võidu jo …