Sander & Sander: mis on uut Balti turgudel?

Sander & Sander: mis on uut Balti turgudel? – LHV Podcast 08 2019

Kuula:

Kirjeldus:
LHV vanemanalüütik Sander Danil ja maaklertegevuse juht Sander Pikkel vaatavad tagasi 2019. aasta esimesele poolele Balti börsidel. Kõne all on viimased rahakaasamised, Läti ravimifirmadega seonduv, uus kord dividendide maksustamisel ja börsiettevõtete 2019. aasta I kvartali tulemused. Käime üle ka LHV-ga seonduvad viimased investeerimisuudised.

LHV Finantsportaali foorumis ja ka LHV Finantsportaali Facebooki lehel on käimas ennustusvõistlus parima kohaliku turu sentimendi tundmise teemal. Ennusta LHV allutatud võlakirjade märkimise tulemusi ja võida tasuta pääse endale ja kaaslasele 13. juulil toimuvale InvesteerimisFestivali põhipäevale.
Vaata lähemalt: https://www.facebook.com/Finantsportaal/posts/1301963776628168

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega. Avalikel pakkumistel osalemiseks tutvu prospekti ja selle lisadega.