Loovusvool #8 (EST): Birgit Itse

Loovusvool #8 (EST): Birgit Itse

Kuula:

Kirjeldus:
Birgit Itsel on üks vägev supervõime ja oskus sõnu loovalt ritta seada ning ta on ehe näide sellest, et kui ikka mingi väike loovuspisik Sinusse juba pesa on teinud, siis see ei anna järele enne kui Sa temaga koos oma südameteid mööda kõndima hakkad. Minu saatesse jõudis see kirjanik aga ekstra kaugelt, Šotimaalt, olles korraks Eestis omi asju ajamas. Haarasin tal nööbist kinni ja tarisin stuudiosse sest sellist tulist ja sõnakat punapead ei kohta just väga tihti.
Loomult tarmukas, järjekindel ja jäärapäine on Birgit oma teel läbi käinud palju erinevaid alasid enne kui ta jõudis oma teel selle äratundmiseni, et kirjutamine on see kõige suurem rõõm ta elus. Ta on end tõestanud raadiohäälena, luuletajana, ajakirjaniku ja projektijuhina ning naljatlevalt räägib ise, et tema sõrmed on nagu baleriinid klaviatuuril. Tal on oskus universaalsed mõtted unikaalsesse vormi panna.
Saate käigus jõudsime läbida veel teisigi põnevaid teemasid. Nagu näiteks tema raamat “Õnnelik teekond”, oma eluga Šotimaale jõudmine, oma andega mitte isekas olemisest, kes on varikirjanikud, kuidas sahtlisse kirjutamine on lubamatu, et loovideed ei oota Su järele ja sellest, kuidas mitte olla nälgiv kirjanik, kunstnik ja loovinimene. Intrigeerivat kuulamist on selle pika saate jooksul küll ja veel.
Kui Sinagi tahad teada, kuidas oma mõtteid kirja panna, iseendast täiuslikkust leida või kuidas saada kirjanikuks, siis vajuta PLAY-nuppu ja hakka aga kuulama. Põnevat avastamist!
(Facebook: Birgit Itse – Instagram; @omataoline – veebileht: birgit-itse.com)
Kui Sulle meeldis see, mida kuulsid siis jaga seda vähemalt ühe oma loomingulise sõbraga!