Loovusvool #9 (EST): Martin Junna – “Täiskasvanute lasteaia kasvataja”

Loovusvool #9 (EST): Martin Junna – “Täiskasvanute lasteaia kasvataja”

Kuula:

Kirjeldus:
Martini supervõimeks, minu silmis, on oskus lihtsalt ja lõbusalt aidata inimestel endast üles leida neis peidus istuv väike laps ning panna end tundma justkui elu ongi üks suur pidu ja pillerkaar ja täiskasvanute lasteaed. Ja just seal me temaga kohtusimegi… selles kohas, kus õpetatakse loovalt elule lähenema ja spontaanselt kõigele, mis juhtub, reageerima. Seal võlumaal ei ole valesid vastuseid ega halbu ideid… on vaid ideed, mida aeg-ajalt ei toetata.
Martin on entusiastlik, lõbus ja vahel isegi natuke jonnakas. Ikka ja jälle tõdeb ta, et ta ei ole veel päris “seal”. Misiganes see sealne koht on, suure tõenäosusega on seal ka teisi täiskasvanuid, kes temaga ennast unustavalt räägivad või temaga koos joonistamist avastavad. Kui improviseerimisest improteater Ruutu10 ridades siiski mingi hetk midagi enam välja ei tule ja katus lendama läheb, siis võib ta ju alati ka tagasi lennundusse minna…
Saate käigus jõudsime läbida veel teisigi põnevaid teemasid. Nagu näiteks, tema ja teiste improsõprade õpingud Bostonis, improvisatsiooni õppe algus Eestis, kuidas arendada loovust ja hästi igavleda, miks talle meeldib kõike raamatutest õppida ning millest ta mõtleb öösiti.
Kui Sinagi tahad teada, mis värk see impro on ja kuidas ise ka seda maailma avastada siis tea, et oma kõrv on kuningas. Vajuta “mängi” nuppu ja kuula järgi!
(Facebook: Martin Junna – Instagram; @martin.junna ja @ruutu10eesti – veebileht: https://www.ruutu10.ee)
Kui Sulle meeldis see, mida kuulsid siis jaga seda vähemalt ühe oma loomingulise sõbraga!