Millega iseend laadida ja kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi

Millega iseend laadida ja kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordne osa on Grete soolo, kuna Mari on väiksel tööle-sisseelamise-puhkusel.
 
Grete räägib sellest, kuidas iseend lainel hoida ja kuidas tegelikult me olemegi üksi iseenda elu lennukijuhid – kaaspiloodid võivad vabalt vahetuda ja see on isegi äge. Siis tuleb juttu sellest, kuidas ja miks iseendaga ritriitida ja Grete tutvustab veebruarikuuks loodavat uut väljakutse- või kulgemiseteekonda FB-grupi näol, mille fookuseks on iseenda poputamine ja igapäevaselt selleks kasvõi väikese hetke võtmine kuu aega iga päev. Grupp saab olema selline koht, kus saame oma teekonda ja väikseid źeste jagada ja üksteist inspireerida. Ikka selleks, et märgata, et me oleme olulised ja et selline poputamine saaks harjumuseks. Sest kui me iseennast ei poputa, ei jaksa me lähedasi ja oma unistusi ja maailma ka poputada.

Nädala raamatuks on Dale Carnegie klassika “Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi”, mis võlus Grete südamepõhjani ära – Carnegiet peetakse ka lääneliku eneseabtööstuse isaks või esimeseks inspiraatoriks. Üks tõeliselt võimas raamat sellest, kuidas kõige aluseks on siirus, huvi teise inimese vastu ja märkamine, et heaga võidab rohkem kui kurjaga. Seda nii töösuhetes, paarisuhetes kui suhetes lastega. Väga soovitan lugeda iga natukese aja tagant! Siin on kõik olemas!
Grete käsitleb ka mõnd värskeltkuulatud podcasti (Armastusest podcast ja Relationshit) ja seal tõusetunud naiselikkuse ja andestamise teemasid.
 
Saatemärkmed:
 
Dale Carnegie raamat “How to win friends and influence people” ehk “Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi”
Grete ritriidiks valitud Airbnb korter Tartus – link siin.
Podcast Armastusest osa Elina Naaniga allikalkäimisest ja osa Liina Ravneet Elvikuga
Grete uus blogi-lehekülg: www.greeeete.ee  
Relationshit podcast osa “Andestamine”
Ausad mehed osa Kati Suuniga
Mel Robbinsi Best Decade Ever 
Naistepuhkus Nõva kandis fb-event – oled oodatud!