Teine Tase 161 × Madison Ivy, kirjuta meile, palun!

Teine Tase 161 × Madison Ivy, kirjuta meile, palun! by Level1 Raadio

Kuula:

Kirjeldus:

Level1 iganädalase podcasti värskeimas episoodis paljastub Ragnari alateadlik lemmiknäitleja, seda vähemalt ühes täiskasvanutele mõeldud žanris. Lisaks räägib Sten, miks mobiilidele ilmunud Harry Potteri mäng on paras jura, Martin muljetab veel God of Wari teemadel ning Norbert pole siiamaani Far Cry 5 lõpetanud. Saate lõppu mahub aga lausa tilluke Spoilercast filmi „Tasujad: Igaviku sõda“ teemadel.

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Üks luuletus ka, mille autoriks ma kahjuks ise ei ole: “Meie Mangul kriimud silmad, istus metsas kännu otsas. Piip oli suus ja kepp oli käes, kutsus naisi pugema. Kes ei mõistnud pugeda, see sai tutist sugeda.”
2018-05-10T12:58:07Z

Death took the wrong Igor. Kui siin maailmas mingitki õiglust oleks, pidanuks Igor “Onu Bella” Maasiku asemel lahkuma Igor “grab them by the pussy” Mang. Samas on tegu juba üsna eaka ahistajaga, kellel enam pikka pidu niikuinii ei ole. Sel päeval, kui see pseudoteadusest ja inimestele valetamisest elatuv pervert sureb, muutub maailm jälle natuke paremaks ning soojemaks paigaks. Natuke paremaks, kuna inimestele “täheteaduse” sildi all aetava jama tootmisbaas lõpetab tegevuse. Ja natuke soojemaks, seda hetkest, kui Mangist saab krematooriumiahju küttematerjal 🙂
2018-05-10T12:52:53Z