Teine Tase 163 × Türanni pihtimus: „Vahetasin usku ja panin lapsed tööle!“

Teine Tase 163 × Türanni pihtimus: „Vahetasin usku ja panin lapsed tööle!“ by Level1 Raadio

Kuula:

Kirjeldus:

Ragnar räägib, kuidas Frostpunk on lubanud tal maailma uue pilguga näha ning vastavalt sellele ka muudatusi ellu viia. Lisaks jagab ta enda muljeid reedel ilmuvast David Cage’i teosest Detroit: Become Human. Sten pajatab erinevatest automängudest ning Lauri on lõpuks ometi mafiooso eluga hüvasti jätnud. Samuti vastatakse Tomi jäetud küsimustele, mis sukelduvad nii kohalikku mängumeediasse… kui ka praktilistesse probleemidesse.

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Comment by Tooru
Kui tahta leida inimesi, kes mitte mingil juhul üksikmänge ei mängi, peaks vaatama nn “csgo põlvkonna” poole. 12 – 15 aastased poisikesed, kellel steamis 2000+ h csi mängitud. Gog galaxyst jms ei tea nad midagi ja ainuke asi mida nad veel mängivad on fortnite või tf2. Sellega nende mängumaailm piirdubki ja selliseid inimesi on üsna palju.
2018-08-23T10:12:17Z
Comment by Heiki
Mina olen just pigem selline, kes väga ei viitsi üksikmänge mängida, kuigi tuleb ka neid ette, aga eks tunnid on kah teie omadest väga erinevad. Dotal mul umbes 2k tundi, kuid mmodesse ikka läheb veel rohkem. täpseid tunde ei oska öelda, aga nt archeages on mul steamis 3000 tundi, kuigi väga lühikest aega mängisin seda läbi steami.
2018-05-29T06:20:38Z