Teine Tase 167 × Kas videomängud on vaimuhaiguse tunnusmärk?

Teine Tase 167 × Kas videomängud on vaimuhaiguse tunnusmärk? by Level1 Raadio

Kuula:

Kirjeldus:

Sel korral arutavad Sten, Lauri, Ragnar ja Martin Maailma terviseorganisatsiooni WHO otsuse üle lisada vaimse tervise häirete hulka ka videomängude mängimishäire. Lisaks küsitakse, kas Sony otsus Fortnite’i PlayStationil mängivad inimesed teistest konsoolidest lahus hoida on tark mõte või mitte. Tagatipuks tulevad teemaks huvitavad nimed täiskasvanutele mõeldud filmidel.

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Lisaks fun fact: Kui Dune’i filmi projekt oli läbi kukkunud, siis liikus Moebius edasi ja töötas lisaks Gigerile ka originaal Alieni kallal. Nimelt on inimeste skafandrid tema poolt disainitud. Tõeline dream team.
2018-06-21T11:32:15Z

Kui ma ei eksi, siis Jalka Battle Royale mode oli juba eos selle spordi algusaastatel sündinud – ehk siis asi minuteada alguse suht sellest, et terve külarahvas ajas palli taga läbi muda ja tänavate, kuni siis üks selle ühele poole värvasse või kuhugi mujale sihtpunkti sai löödud. Ja siis jälle edasi. Niiet nemad tegid esimesena!
2018-06-21T11:24:39Z
Comment by Heiki
MMil mängimise eest mängijatele siiski otseselt ei maksta. Heade tulemuste eest tavaliselt mingeid boonuseid lubatakse ja mõnedjalkaliidud on maksnud oma mängijatele ka mängimise eest, aga pigem on jah see koht see, kus end näidata ning au teenida.
2018-06-21T09:18:57Z