Teine Tase 89 × Tervislik jõuluviktoriin!

Teine Tase 89 × Tervislik jõuluviktoriin! by Level1 Raadio

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
Silver on tagasi, et Steni, Martini ja Ragnari teadmised proovile panna! Toimumas on iga-aastane jõuluviktoriin, kus ei premeerita võitjat, vaid karistatakse kaotajat!

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee
___________________________

Juhul, kui on kaasamängimise huvi, siin küsimused:

1. Mida ambitsioonikat üritas teha 20 aastane Texase osariigi poiss Devin Tripp?
2. Millise mänguseeria saatusega oli ühe härrasmehe, nimega Marc Laidlaw lahkumine suuresti seotud?
3. Mitu Assassin’s Creed nime sisaldavat mängu ilmus sel aastal?
4. Lisaks sellele, et Assassin’s Creedi seerias ilmus sel aastal nii mitu mängu, jõudis see ka ühe teise mängu, nimelt Uncharted 4 treilerisse. Kuidas AC treileris kajastus?
5. Sel aastal kuulutati välja mäng nimega Only One. Milline kuulsus oli selle taga?
6. Nimetage vähemalt üks mäng lisaks Read Dead Redemptionile, mis muutus selle aasta talvel lühikeseks ajaks XBOX One’ile tagasiühilduvaks?
7. Kohe varsti esilinastuvale filmile Assassins Creed on võimalik osta pilet 1200 dollari eest. Mida see pilet lisaks filmi vaatamisele sisaldab?
8. USA Streamer Rickeybot sai oma õhtuse streamimise aja vägivaldse rünnaku ohvriks, mille tagajärel ta ka mõneks ajaks haiglasse oli sunitud pöörduma. Mis mängu mängimist ta parajasti streamis?
9. Peaaegu ametisse määratud uus USA president Donald Trump retweetis oma ametlikul kontol üht teda reklaamivat videot, mis kasutas just sellest mängust pärinevat narratsiooni?
10. Just see näitlejanna hakkab tulevikus kehastama populaarset hauarüüstajat Lara Croft’i
11. Terve aasta on käinud jutud kunagise suure videomängu firma Vivendi plaanidest ja katsetest üle võtta firma Ubisoft, kuid veel siiani pole see neil õnnestunud. Aga selle aasta jooksul on nad suutnud siiski ühe võrdlemisi tuntud firma omistada. Mis firmaga oli tegu?
12. 12.mail tweetis Vene saatkond Suurbritannias järgmist: “Extremists near Aleppo received several truckloads of chemical ammo.” tweeti juurde oli lisatud pilt just sellest mängust!
13. Shepard on igale Mass Effect seeria sõbrale tundud nimi. E3 paiku saime aga teada ka peagi ilmuva Andromeda saaga peategelease perekonnanime? Mis see on?
14. Tekstipõhine seiklusmäng nimega Haden Lands andis välja DLC, mis teeb silma ette isegi kurikuulsale horse armorile. Miks oli see 27$ DLC niivõrd eriline?
15. Sel aastal ilmus väga mitmeid Pokemoni teemalisi mänge (Go, Sun and Moon, Pokken Tournament jpm). Kuid ühele fännide poolt kauatehtud versioonile tõmbas sel sügisel Nintendo pidurid peale. Mis oli selle versiooni nimi?
16-21 = muusikaküsimused