#22. Treier: “Olin Sassari pakkumises kindel, kuna neil on minu arenguks kindel plaan”

“Mängumehed” #22. Treier: “Olin Sassari pakkumises kindel, kuna neil on minu arenguks kindel plaan” by Mängumehed

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-01-31T21:12:13Z

*Eesti-Läti liiga.
Kui tugevalt laastab koroonalaine Rapla mängu? Rakvere sats istub negatiivselt isolatsioonis. Kas Kuksiks toob lisaks vägevale “CV-le” Rakvere mängu ka midagi muud? Ventspils noppis hoopis ise Raymani sadamalinna. Kas Riias saab toimuma Eesti-Läti liiga play-off? Tartu mäng jooksis Pärnu vastu taas raskelt. Kas Rosenthal mängib ennast heade esituste pealt koondise lõppvalikusse? Lõpetuseks piilume, mis toimub Läti poolel.

*Terminal Oil euroliiga.
Kui vaja, siis Barca näitab, kes on peremees. Mis saab CSKA-st pärast James’i järjekordset saagat ja Milutinovi vigastust? Bartzokas ei taha endiselt kuidagi Spanoulisest lahti lasta. De Colo jõudis märgilise tähiseni ja “kuldne trio” vedas Fenerbahce üle pika aja tagasi play-off joone peale. Zalgiris pääses taas väikese “sohiga” ning Lauvergne teenis pika lepingu. Kas kohtunikud võiks käia vähem “telekat” vaatamas? Baskonia pani leedukatel kõik “uksed kinni” ja võttis ülivajaliku võidu. Tavares veab vaatamata tagaliini probleemidele Reali. Keda soosib viimase kolmandiku mängudegraafik?

*VTB ühisliiga.
Kalev/Cramo – Zielona Gora resümee, kas tugevam võttis lõpuks lihtsalt oma? VTB toob meile tippsatsid koju kätte. Kas Enisey vastu oleme soosikud? Mis seis on Soku, Hermeti ja Thomasega? Pühapäeval ootab CSKA näol maiuspala!

*Eestlased välismaal.
Võtame sel korral kõne kaugele Itaalia saarele Sardiiniasse! Mikk Jurkatamm leidis lõpuks uue koduklubi.

*NORDAIDi küsimusmäng.
Telefonitoru otsas vastamas ja küsimas endiselt Jaan Allik. Kes on see saladuslik mees, kes ikkagi sai Metsatakilt keha ja oli koos Endeniga duši all? Uue nädala küsimus tuleb kohalikust liigast ja puudutab tegevmängijatest skoorimehi! forms.gle/B9MWkRk7pRodhpCc7

*Ballzy kuulajate küsimused.
Teamspirit jagab järjekordse “Mängumeeste” särgi.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile m2ngumehed@gmail.com.
Saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene.

License: all-rights-reserved