#23. Kogu tõde Kalev/Cramo ajaloolisest suurvõidust CSKA üle!

“Mängumehed” #23. Kogu tõde Kalev/Cramo ajaloolisest suurvõidust CSKA üle! by Mängumehed

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-02-07T22:11:16Z

*Eesti-Läti liiga.
Cramol ei tulnud Hermet ja Thomase tagasitulekumängus Tartus midagi kergelt. Mis mulje jättis “mesikäpp” Kuksiks debüütmängus? Pärnu mäng jäi Ilma Valge ja Blausita Rakvere vastu väga ümmarguseks. Kuidas suudab Rapla uus noor ameeriklasest mängujuht täita Ihringu suured saapad? Jaanuarikuu parimaks valiti Linards Jaunzems! Kuhu mahutatakse koroona tõttu ärajäänud kohtumised?

*Terminal Oil euroliiga.
Iisrael ei lase Maccabi vastaseid riiki sisse, Ataman näitas taas bravuuri, Fenerbahce jätkab “ruulimist”, kreeklased panevad üksteisele jalga taha, Jerebko keeras Himkiga tülli. Kas heas hoos ambitsioonikas Asvel ronib veel play-offi? Mängumehed pakuvad välja oma TOP8 kandidaadid! Kas “final four” toob ka rahva saali?

*VTB ühisliiga.
Kalev/Cramo jaoks vastakaid emotsioone tekitanud ühisliiga nädal. Ligi 30a ootust sai läbi ja ajalooline suurvõit Moskva tippklubi üle on tõsiasi! Kas CSKAs hakkavad sillad põlema ja kes tuleb asendama Milutinovit? Kas topeltnädal Parmaga toob meid maa peale tagasi?

*Eestlased välismaal.
Võtame koos Kadri-Ann Lassiga kokku naiste rahvuskoondise EM valikturniiri tsükli! Ei pääsenud finaalturniirile ka meie lähinaabrid. Kellega hakkab Treier madistama järgmises meistrite liiga ringis?

*NORDAIDi küsimusmäng.
Järjekordne kõne suvepealinna härra Allikule. Kes on see mees, kes jääb skoorimises alla vaid Tanel Sokule? Seekordse küsimuse fookuses on Tartu ja Pärnu esindusmeeskonnad! forms.gle/PDVJ1MHwdL4s4YXu6

*Ballzy kuulajate küsimused.
Teamspirit jagab järjekordse “Mängumeeste” särgi.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile m2ngumehed@gmail.com.
Saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene.

License: all-rights-reserved