#24. Jukka Toijalaga koondise viimasest tsüklist puhtas Eesti keeles!

“Mängumehed” #24. Jukka Toijalaga koondise viimasest tsüklist puhtas Eesti keeles!

Kuula:

Kirjeldus:
*Eesti-Läti liiga.
Rapla suutis pärast isolatsiooni positiivselt üllatada. Mis juhtus Pärnuga koduväljakul Rakvere vastu? Ross ja Timmins on Tallinna Kalevist lahkumas ning Siim-Markus Post on põlvevigastusega hooaja lõpuni väljas. Töömehel Kaldrel täitus märgiline tähis! Mida näitab turniiritabel enne koondisepausi?

*Terminal Oil euroliiga.
CSKA tegi negatiivset ajalugu ja tuulutas kõvasti rahakotti. Panathinaikos sai koroonaga kõvasti pihta ning jahib vanameister Kalnietist. Zeniidi ambitsioonid aina suurenevad. Vaatame üle, mis toimub aste madalamal EuroCup sarjas. Rubriigi lõppu väike ajukümnastika.

*VTB ühisliiga.
Permi Parma tõi Kalev/Cramo kahe jalaga maa peale tagasi. Kas tagaliini tuuakse veel üks mees juurde? Kellel on play-off koht juba kindel, kes peab lõpuni pusima? Kuidas ja kellega täidab Zielona Gora Lundbergist tühjaks jäänud koha?

*Eestlased välismaal.
Jukka Toijalaga puhtas Eesti keeles rahvusmeeskonna viimasest koondiseaknast! Mis rivistuses “julgevad” vastased Permi mängima tulla? Uued koondisekandidaadid vajusid pärast kutset täitsa ära. Räägime Euroopas toimuvast karikavõistluste nädalast. Saage ootab Drelli lilledega lennujaamas!

*NORDAIDi küsimusmäng.
Mis on Jaan Allikul varuks küsimusmängu seitsmendas voorus?! forms.gle/zsuyFcr42Q9D63zw9

*Ballzy kuulajate küsimused.
Teamspirit jagab järjekordse “Mängumeeste” särgi.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile m2ngumehed@gmail.com.
Saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene.