Kalev/Cramo kolme tiitliga hooaja kokkuvõte ning eelvaade järgmisele aastale

“Mängumehed” #38. Kalev/Cramo kolme tiitliga hooaja kokkuvõte ning eelvaade järgmisele aastale

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
*Eesti meistriliiga.
Valitsevate Eesti korvpallimeistrite poolt vaatab tänavusele aastale tagasi ja valgustab uue hooaja plaane meeskonna manager Ramo Kask! Raskeimad hetked ja eredaimad emotsioonid? Kas Stelmahers jätkab peatreenerina? Millistele välismängijatele plaanitakse uut lepingut pakkuda? Kas proovitakse mängima minna ka FIBA meistrite liigat?

*Terminal Oil euroliiga.
Nädal lõpus tõotab minna korralikuks lahinguks! Itoudis sai kõigile üllatuseks CSKAst uue lepingu kätte ja see välistab Jamesi naasmise. Selgus põhiturniiri tähtede viisik ja silma hakkab üks kindel tendents. Millised on Mängumeeste final fouri ennustused?

*VTB ühisliiga.
Zenit ja CSKA on mängimas tulist poolfinaalseeriat. Kas vaatamata kõigele murrab armeespordiklubi end ikkagi finaali välja? Kubanil on mängujuht puudu ja tundub, et sellest Unicsile piisab.

*Eestlased välismaal.
Viimased Eesti korvpallurid on veel välismaal võistlustulle jäänud. Treier pidi kahjuks Itaalias napimast napimalt asjad kokku pakkima. Kotsar ja Hamburg pole senises seerias Albale vastu saanud. Tundub, et Rytasel veerandfinaalis “koroonaräsitud” Šiauliaiga raskuseid ei teki.

*NORDAIDi küsimusmäng.
Võitjale taas toidulisandite ja vitamiinide komplekt Nordaidilt ning selguvad lõpparvestuse parimad!

*Ballzy kuulajate küsimused.
Teamspirit jagab järjekordse “Mängumeeste” särgi.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile m2ngumehed@gmail.com.
Saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene.

[sc name=”betsafe-podcast”]