Kerr Kriisa: “Arizonas olen juurde võtnud ligi 8kg lihasmassi”

“Mängumehed” #27. Kerr Kriisa: “Arizonas olen juurde võtnud ligi 8kg lihasmassi” by Mängumehed

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
*Eesti-Läti liiga.
Tartu ja Rakvere pakkusid nädala alustuseks selle hooaja ühe ägedaima korvpallilahingu. Kas Priit Vene valiks Gluditise või Kaufmanise? Cramo pakkus võitu, kuid Pärnu suutis lisaajal visata vaid ühe punkti. Nädala telemängust suurt rääkida ei ole. TalTech ei suutnud Tarva tühja korvialust ära kasutada. Mis seisus tuleb uue nädala mängudele isolatsioonist välja tulev Tallinna Kalev?

*Terminal Oil euroliiga.
Aplodeerime Himkile, aga sellegipoolest mängijad järjest lahkuvad. Kas Efes on tõesti veel parem kui eelmisel hooajal? Topeltvooru MVP oli sedakorda rootslane Eriksson, kes vajutas kolmanda mehena 10 kolmest. Kokoškov tituleeris De Colo Euroopa Jason Kiddiks. Kas Barcelona jätkab El Classicol Reali vastu domineerimist?

*VTB ühisliiga.
Kalev võttis kolme mängu nädalast maksimumi! Astana oli mannetu ja Kasahstanist tuli üsna kindel võit. Cramot ootab märtsis ees 14 mängu, millest eeloleval nädalal tuleb taas mängimisele kolm. Kas laupäeval hakkab hammas peale ka suurepärases hoos olema Unicsi vastu?

*Eestlased välismaal.
Kerr Kriisaga lühikeseks jäänud hooajast Arizona ülikoolis! Rain Veidemani klubivahetuse tagamaad.

*NORDAIDi küsimusmäng.
Heino Endeni käe all tuli nii esimene lisaaja võit kui ka kaotus, kuid kelle vastu? Ümmargune kümnes voor viib meid korvpalluritest poliitikute radadele. forms.gle/KxTkiJEn4jgrcHHS9

*Ballzy kuulajate küsimused.
Teamspirit jagab järjekordse “Mängumeeste” särgi.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile m2ngumehed@gmail.com.
Saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene.