Kuusmaa: “Noorte euroliiga finaalturniiril mängimine oli imeline kogemus”

“Mängumehed” #33. Kuusmaa: “Noorte euroliiga finaalturniiril mängimine oli imeline kogemus”

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
*Eesti meistriliiga.
Mis jäi silma hooaja viimastest põhiturniiri mängudest? Vene ja Saage arvavad, et Pärnul ei tohiks seerias Tallinna Kalevi vastu probleeme tekkida. Kas Tartu suudab Childressi puudumise ära kasutada? Tarva ja TalTechi seeria tundub olevat kõige võrdsem. Tundub, et naiste tiitel on pärast 30. aastat liikumas taas Tartusse.

*Terminal Oil euroliiga.
Oma teist hooaega mängiv Zenit kindlustas viimase meeskonnana pääsu play-offi. Kui palju hakkab pandeemia mõjutama väljakukkumismänge? Mängumeeste hinnangul ei tohiks Barcelonal veerandfinaalis raskusi tekkida. Kas Fenerbahce suudab vaatamata Covidi probleemidele seljatada reameeskonnaks muutunud CSKA? Ataman on ettevaatlik, kuid Efesi tagaliiniduo peaks olema Realile liiast. Kas uustulnuk Bayern suudab jätkata üllatamist ka Milano vastu? Euroliiga jagas klubidele tabeliseisu põhjal kommiraha. Eurocupi finaali jõudnud Monaco ja Unics mängivad järgmisel hooajal aste kõrgemal.

*Eestlased välismaal.
Kõne Itaaliasse noormängijale Kaspar Kuusmaale. Eesti korvpallinaised on noppimas välismaalt medaleid. Vehmanenile jääb samuti Soomest midagi “näppude vahele”.

*VTB ühisliiga.
Kalev/Cramo jätkas Himki vastu sealt, kus Riias pooleli jäi. Selgus kaheksa play-offi pääsevat meeskonda ja osad paarid said paika. Himki peatreener Maltsev tahtis Saagega “viiekat” mängida.

*NORDAIDi küsimusmäng.
Võitjale taas toidulisandite ja vitamiinide komplekt Nordaidilt.
forms.gle/4fHn5yT4viv5J7aq7

*Ballzy kuulajate küsimused.
Teamspirit jagab järjekordse “Mängumeeste” särgi.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile m2ngumehed@gmail.com.
Saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene.