Mida pakub meile Eest-Läti liiga lõppvaatus Riias?

“Mängumehed” #31. Mida pakub meile Eest-Läti liiga lõppvaatus Riias? by Mängumehed

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
*Eesti-Läti liiga.
Mis hakkab saama nädalavahetusel Riias ja kes, kellega vastamisi läheb? Saage on ütlemata positiivne. Kas Pärnu on karikapoolfinaalist teinud omad järeldused ja mida on neil Ogrele vastu panna? Vene peab soosikuks siiski lätlasi, aga paneb Maxhuni võtmemängija rolli. Raplale tuleb vastu väga tummine Ventspils, kes tundub olevat heas löögihoos. Pärnu võimalused tunduvad olevat paremad. Kas poolfinaalides on võimalik Cramot ja Vefi hammustada?

*Terminal Oil euroliiga.
Oleme Bayerni üle rõõmsad koos pitsapoisi Trinchieriga. CSKA jahib Marius Grigonist ja leping olevat juba sõlmitud. Vene tuleb välja huvitava faktiga põhiturniiri võitjate osas ning pakub välja järgmise nädala parima mängu. Milano kindlustas play-offi pääsu ja võttis meeskonnalt pinge maha. Larkin hakkab enne otsustavaid mänge hoogu üles saama. Eurocupis said selgeks neli paremat meeskonda.

*Eestlased välismaal.
Finaalturniiri alagrupi saame teada alles 29ndal aprillil, kuid kahjuks Gruusia vedas meid juba alt. Sellegipoolest paneme kokku meile sobiva alagrupi. Treieri ja Drelli koduklubidel Itaalias rasked ajad, Vehmanen Soomes endiselt medalijahil, Keltern liigub Saksamaal tiitli suunas.

*NORDAIDi küsimusmäng.
Võitjale taas toidulisandite ja vitamiinide komplekt.
forms.gle/RRLizYS6QBPN2EZX6

*Ballzy kuulajate küsimused.
Teamspirit jagab järjekordse “Mängumeeste” särgi.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile m2ngumehed@gmail.com.
Saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene.