Stream “Mängumehed” #21. Priit Vene: “Kanguri lisandumine koondiseaknas võiks üllatada vastaseid” by Mängumehed

Stream “Mängumehed” #21. Priit Vene: “Kanguri lisandumine koondiseaknas võiks üllatada vastaseid” by Mängumehed

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-07-12T08:34:55Z

*Eesti-Läti liiga.
Tartule kahe mängu nädalalt võit ja kaotus. Rayman sai Saksmaalt hundipassi ja ihkab taaralinna tagasi. TalTech tunnetas Tartu vastu Soku olulisust. Kalevite lahingus oli “väiksem” lähedal üllatusele. Tarvas oli koduväljakul ilma Ihringuta Rapla vastu skoorimisega tõsises hädas. Mida lisab Raadik TalTechile ja Van Tamm Kalevile?

*Terminal Oil euroliiga.
Realil tagaliinis suured augud sees, võidurelvastumine hooaja teiseks pooleks on alanud, omapärane Alba jätkab üllatamist, Fenerbahce liinid on pärast Gudurici liitumist paika loksunud, CSKA saab nautida kodusaalis 6500 inimese toetust, kreeklastel on raha ja tagamängijad otsa saanud. Kaua kestab Zeniti tuhkatriinulugu? Kas euroliiga rahuldab Olympiacose protsesti?

*VTB ühisliiga.
Kalev Zenitist tervisemurede tõttu mitu sammu maas. Minski treener pakkus võitu ja Cramo võttis selle ka ära. Mida suudame reedel heas hoos olevate poolakate vastu?

*Eestlased välismaal.
Kes kuuluvad lõplikku koondisevalikusse? Vajame kindlasti Sten Sokku, aga kas ka Kangurit? Kas Itaalia võib meile “mäkra” mängida? Treier koos Sassariga meistrite liigas järgmisesse ringi! Järveläinen jätkab Islandil skoorimist. Laane sai Rumeenias üle pika aja võidupunkti kirja. Ootame heas hoos Kotsarit koondisesse!

*NORDAIDi küsimusmäng.
Telefonitoru otsas vastamas ja küsimas Jaan Allik isiklikult! Millised linnad siis ikkagi mängisid kõrgliigas? Uue nädala küsimus on korralik pähkel. forms.gle/UgzZ7yweM4V2ceXw7

*Ballzy kuulajate küsimused.
Teamspirit jagab järjekordse “Mängumeeste” särgi.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile m2ngumehed@gmail.com.
Saatejuhid Siim Raudla, Kristo Saage ja Priit Vene.

License: all-rights-reserved