EESTLASTE LEMMIKMÄNGUD 2022

EESTLASTE LEMMIKMÄNGUD 2022

Kuula:

Kirjeldus:

Head uut mänguaastat, et ka uuel aastal ilmuks palju uusi põnevaid ja huvitavaid mänge, mida saab kas üksi või koos pere ja sõpradega mängida!

EESTLASTE LEMMIKMÄNGUD 2022 tulemused ja loosivõitjad tegime teatavaks 2023. aasta esimeses Meile Meeldib Mängida saates. Kui pühapäeval mingil põhjusel saadet vaatama ja kuulama ei jõudnud, siis pole hullu, sest saade on YouTube’is järelvaadatav. Lisaks leiab tulemused siitsamast leheküljelt.

Vaata, millised olid need videomängud, mis 2022. aastal eestlaste meeli enim köitsid ning kontrolli üle ka loosivõitjate nimekiri. Kes teab, äkki naeratas loosiõnn ka sinule ja leiad sealt oma nime?

EESTLASTE LEMMIKMÄNGUD 2022

LOOSIVÕITJATE NIMEKIRI

Aivar VolkovSteami mängukood*Hans Tristan VirkusSteami mängukood*Paul PikmaSteami mängukood*Ants LookSteami mängukood*Andres LinnikSteami mängukood*Virgo TippelSteami mängukood*Vahur KampusSteami mängukood*Martin LüüsaluSteami mängukood*Aimar KasakSteami mängukood*Sander RiigorSteami mängukood*Tony JürisaarSteami mängukood*Vairo LaniSteami mängukood*Imre SaikSteami mängukood*Kärolin ViikvaldSteami mängukood*Aivar OhnoSteami mängukood*Meelis SaunSteami mängukood*Mirelle TeernSteami mängukood*Joonas JuurikasSteami mängukood*Hannes MooSteami mängukood*RunningOtaconSteami mängukood*Marko JeegerXboxi kruusEgert JurinMinecrafti T-särkRainis KartsepEl Barto T-särkRainer SuitsPlayStationi särk valge-sinine-mustJana LeemannPlayStationi särk mustMarko MõisaMinecrafti silt “Keep out gaming in progress”Sander SinkeviciusPlayStationi silt “Keep out gaming in progress”Gregor KuuskXboxi silt “Do not disturb gaming in progress”Kristo TellResident Evil Village (Xbox)Ando VaanResident Evil Village (PlayStation)Aleksander KopsoResident Evil 2 (Switch)Arvi ToomesooCapcom Fighting Collection (PlayStation)Andrus PajuCapcom Fighting Collection (Xbox)Lilija BannikovaVampire: The Masquerade – Swansong (PlayStation)Rasmus AasMinecrafti klaasRando DanelsonDualSense pult – God of War Ragnarök Limited Edition

* Nimekirjast saab valida omale mängu Steamis või Cyberpunk 2077 postkaardid. Mängu valimine toimub “kes ees, see mees” põhimõttel. Esimesel, kes ühendust võtab, on võimalik valida kogu nimekirjast, viimased aga saavad valida nende mängude hulgast mis alles on.

SUUR AITÄH eestlasi videomängudega varustavale GAMESTAR-ile, veebimajutust pakkuvale ZONE MEDIA-le ja loomulikult Meile Meeldib Mängida patroonidele.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Otsesaate vaatajad/kuulajad saavad saate ajal teenida punkte, mida saab loosimängudes kasutada. Oma punktide arvu näeb kui kirjutad saate ajal vestlusaknasse !punktid. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

“Pärast saadet” saateosa, kus mängime mänge, vastame kuulajate küsimustele ja räägime niisama juttu, on järelvaatamiseks ja kuulamiseks kättesaadav Meile Meeldib Mängida patroonidele.

Meile Meeldib Mängida tegemisi saab toetada Patreoni kaudu. Patroonid saavad T-särgi, Discordis sissepääsu VIP ruumi, ligipääsu patroonidele mõeldud sisule ja eelisjärjekorras mänguõhtutega liituda ning iga kuu lojaalsuspunkte. Meie Patreoni lehe leiad aadressilt https://patreon.com/meilemeeldibmangida