mida iganes

mida iganes – “Siin on Teneti rahad taga”

mida iganes – “Siin on Teneti rahad taga” Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/zbwdjj/midaiganes_2863dtb.mp3 Kirjeldus: Kiidan Fika kohvikut. Nad ikka oskavad. Lahkan Eesti telemaastiku. Nad ikka ei oska. 

Read More

mida iganes – “Nõrgalt gaseeritud Saaremaa kraanivesi”

mida iganes – “Nõrgalt gaseeritud Saaremaa kraanivesi” Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/48gjw6/midaiganes_2783gbc.mp3 Kirjeldus: kergelt nohisev osa tuli. vabandan. läbiv teema on, et inimesed pole toredad. 

Read More

mida iganes – “Ei mingit pedofiiliat!”

mida iganes – “Ei mingit pedofiiliat!” Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/vq5yjj/midaiganes_266y036.mp3 Kirjeldus: Steven Seagal on kõige aeglasem ohtlikum mees maailmas, noored on liiga teadlikud  ja ka mina tegin põhikoolis reedeti poppi. mitte et päästa maailma, vaid et teha vesipiipu.

Read More

mida iganes – “Balls deep Tanel Padaris”

mida iganes – “Balls deep Tanel Padaris” Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/gj4ck3/midaiganes_256o2hl.mp3 Kirjeldus: Tanel Padar, Tenet ja kooliarstid. peamiselt Tanel Padar. 

Read More

mida iganes – “Kui teil on Lavazza uba, siis ma ei joo”

mida iganes – “Kui teil on Lavazza uba, siis ma ei joo” Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/bdf3r2/midaiganes_24b6rye.mp3 Kirjeldus: Räägin oma kiindumusest kohvi vastu, arusaamatust kogemusest ühes Telliskivi kohvikohas ning juustuarmastusest. 

Read More

mida iganes – osa 23

mida iganes – osa 23 Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/nwz4ck/midaiganes_2360ki7.mp3 Kirjeldus: Kes on see Eesti muusik, keda ma häbitundeta fännan? Miks pole hea minna lavale joobes olekus? Mida ma tegelikult Arvamusfestivalist arvan? Need on küsimused, mis saavad osaliselt vastatud.

Read More

mida iganes – osa 22

mida iganes – osa 22 Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/umxm9k/midaiganes.mp3 Kirjeldus: ma olen nüüd vanem. aasta vanem. et ma nagu elasin taas oma sünnipäevani, mitte et kasvatasin tubli lapse üles. sellest johtuvalt arutlen, mis asi minu jaoks vanus on, kuid jõuan ka sellise teemadeni nagu võmbaga hooplemine ja mis tingimusel läheks ma  psühholoogiat õppima.

Read More

mida iganes – osa 21

mida iganes – osa 21 Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/nu3umu/midaiganes_2179guj.mp3 Kirjeldus: Jahusin ülipalju suhetest ja sellest kuidas keegi ei tohiks avalikult suhetest rääkida ega nõu anda, v.a mina muidugi. Lisaks mis värk keskealistel meeslauljatel alaealiste tüdrukutega on.

Read More

osa 20

mida iganes – osa 20 Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/mympmh/midaiganes_20avt3g.mp3 Kirjeldus: Nüüdsest ilmuvad siin podcastis ainult osad või jaod, sest see on grammatiliselt õige. Räägin peamiselt suvetuurist, aga ainult neist asjadest, mida mäletan.

Read More

episood 19

mida iganes – episood 19 Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/affmil/midaiganes_19_aaie3.mp3 Kirjeldus: Olen esimest korda elus töötu. Kui on keegi, kes suudab terve episoodi rääkida Dave Chappelle’ist, siis see olen mina. Tõnis Niinemets on rikkunud ära stand-upi maine Eestis (minu isiklik arvamus). 

Read More