Mida teha, et seks oleks parem ja kestaks kauem?

Mõttekoht, Osa 50: Mida teha, et seks oleks parem ja kestaks kauem? by Mõttekoht

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
„See, et meil on häbi riideid seljast võtta, pole normaalne – see on meile verega kaasa antud,“ nendib värskes Naistelehe podcastis Mõttekoht Mait Lillemäe, kes ühel hetkel oma eluga madalpunkti jõudes haaras kontrolli oma seksuaalsuse üle ning nüüd oskab läbi isiklike üleelamiste jagada kasulikke näpunäiteid sel teemal nii naistele kui meestele.
Julgus rääkida seksist, seksuaalsusest ja kõigest sellega seonduvast on Maidu sõnul üks, mis aitab oma elu seksuaalsusest teadlikumaks saada ning avaldab sedaviisi mõju elule tervikuna.

Seepärast räägibki Mait julgelt aegadest, mil ta polnud oma seksuaaltervisega rahul, kuidas ta süüdistas selles naist ning läbi milliste kogemuste ta sai aru, et asi on hoopis temas endas ja elustiilis.

Kuidas oma elustiili muuta nii, et seeläbi muutuks paremaks ka seks, miks peab oma seksuaalsust avastama ja arendama ning sellest teadlik olema ning mida teha, et seks oleks nauditavam nii naistele kui meestele, saabki teada värskest saatest. Mehed saavad siit ka väga praktilisi nõuandeid.

Lähemalt saab teema kohta lugeda ka veebilehelt teadlikseksuaalsus.ee
Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.