Stream episode Mõttekoht, Osa 92: Karloin Tsarski: “Naudinguta seks lõhub naist nii vaimselt kui füüsiliselt” by Mõttekoht podcast

Stream episode Mõttekoht, Osa 92: Karloin Tsarski: “Naudinguta seks lõhub naist nii vaimselt kui füüsiliselt” by Mõttekoht podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-03-15T14:29:38Z

„Seksuaalenergia on elu allikas ja kui see voolab, on ka kõik muu elus toidetud. See tähendab suuremat enesekindlust, head paarisuhet ja ka korras tervist,“ räägib värskes Naistelehe podcastis Mõttekoht teadliku seksuaalsuse koolitaja ja nõustaja Karolin Tsarski, et naiste seksuaalsele naudingule on oluline senisest rohkem tähelepanu pöörata.

Naiste seksuaalsus ja nauding on Karolini sõnul ajaloos üsna uued teemad ning seepärast kipub ikka püsima mentaliteet, et naist on vaja vaid selleks, et mehele seksi anda ja lapsi sünnitada. Ent kui seksida aastaid ilma naudinguta, sageli ka läbi valu, lõhub see naist nii vaimselt kui füüsiliselt. „Minul oli seetõttu palju probleeme suhetes,“ on Karolin isegi kõike kogenud.

Nii isiklikele kogemustele kui paljudelt naistelt kuuldud lugudele tuginedes kirjutas Karolin raamatu „Mida naised (voodis) tahavad“, mis on kasulik käsiraamat meestele, ent põnev teekond iseenda tundmaõppimisel ka naistele.

Selle raamatu ilmumisest ajendatuna rääkiski Karlon Naistelehe podcastis Mõttekoht, kas ja kuidas on võimalik õppida saada „parimaks, kes tal kunagi on olnud“, kuidas hea seks meie elu muudab, mida naised siis ikkagi tahavad, mida ette võtta, kui pikaajalises suhtes kipub kirg kaduma ning mida tema vanaema kogu sellest asjast on arvanud.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Genre
Learning

License: all-rights-reserved