Stream episode Mõttekoht, Osa 99: Egiptuse hurmuri lõksu langenud naine: “Tegutse südamega, aga kuula ka mõistust” by Mõttekoht podcast

Stream episode Mõttekoht, Osa 99: Egiptuse hurmuri lõksu langenud naine: “Tegutse südamega, aga kuula ka mõistust” by Mõttekoht podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-05-03T06:57:21Z

„Sel hetkel, kui ta hakkas mu käes raha küsima, tundus asi natuke kahtlane. Enne oli ta ju ikkagi väitnud, et mina olen tema kuninganna ja nii ta mind ka kohtleb,“ meenutab kogemusnõustaja Vivika Vool tänases Naistelehe podcastis Mõttekoht oma seiklust Egiptuses, kui kaotas südame tumedasilmsele hurmavale lõunamaa mehele.

Vivika pole sugugi ainus naine, kes Egiptuses reisides on kuumaverelise lõunamaalase lummusesse langenud. Küll on aga ta üks väheseid, kes on otsustanud oma loost avalikult rääkida ja pani selle kirja raamatuks. „Ma armusin Alfonsosse“ on teos, aitas Vivikal endal toimunut analüüsida ja sellest lahti lasta. Kuid samamoodi võib olla see ka teos, mis tulevasi reisiselle vigu tegemast hoiab.

Vivika tunnistab, et ta ei kahetse takkajärgi sekunditki juhtunut. „Ma ju õnneks suurt kahju ei kannatanud ning sain vägeva kogemuse. Kahetseda tuleb tegemata jäänud asju, mitte tehtuid,“ peab ta endaga juhtunut õpetlikuks ja väärtuslikuks kogemuseks. Ta soovitab elus kõik teele juhtuvad võimalused põhjalikult läbi kaaluda, ning siis tegutseda südame juhatusel mõistusega kooskõlas.

Mis täpselt Vivikaga juhtus, mida teevad Egiptuse mehed, et naiste tähelepanu võita, kas reisiseiklusest võib välja kasvada ka püsisuhe ning millised võiksid olla selliste seikade õppetunnid, kuula lähemalt podcastist Mõttekoht.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.

Genre
Learning

License: all-rights-reserved