Kingitused – elamuskingitused ja TOP kingiideed

Kingitused – elamuskingitused ja TOP kingiideed

Kuula:

Kirjeldus:
Tutvu laia valikuga ja avasta täiuslikke elamusi. Meie kodulehe valikus on üle 1300 elamuskingituse ja mis kõige tähtsam, see arv muudkui kasvab. Meie mitmekülgsest valikust leiad Spa-elamusi, kingitusi gurmaanidele, õhuseiklusi, sõiduelamusi, veemõnusid, kursusi, hotellipakkumisi ja põgenemistubade elamusi. Lai valik suurepäraseid võimalusi igale maitsele.
Ei ole oluline, kas keegi naudib veeparke, kardisõitu või eelistab SPA-pakette, Viimsi SPA, Dorpat Spa, Aqua Spa või mõnes muus hotellis- võimalused on piiramatud! Kui sa pole elamuskingituse valimisel endas kindel, siis võimalik, et just kinkekaart on sinu õige valik. Kingituse saaja võib kinkekaarti kasutada ükskõik, millise 1300+ elamuse soetamiseks.
Elamuskingituste kinkekaardid kehtivad 3 aastat ja need on multifunktsionaalsed. Kui kinkekaardi saaja ei soovi või ei saa kinkekaarti kasutada kingitegija poolt valitud elamuse jaoks, siis on tal võimalus kinkekaart koodiga kuvatavast loetelust hõlpsasti mõne muu elamuskingituse vastu vahetada. Muudatusi on võimalik teha igal ajal kinkekaardi kehtivusaja piires.