Stream episode 33. SAADE Ehitussaate Naabrist Parem võitjad – Kirke ja Ander Talu by Oleme kodus podcast

Stream episode 33. SAADE Ehitussaate Naabrist Parem võitjad – Kirke ja Ander Talu by Oleme kodus podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-06-22T06:32:23Z

Võitjapaar Kirke ja Ander Talu ehk tegusad maakad- nagu nad end ehitussaates “Naabrist parem” nimetasid- said just oma auhinnaks saadud võidutöö- suveköögi- oma uue kodu õuele püst.
Nad on seal kaks ööd ööbinud ja leiavad, et ventilatsioon võiks otse loomulikult parem olla.
Otse loomulikult on ka nende tulevane kodu- vana kivist meierihoone – Väike-Maarjas. Selle õuele suveköök saigi. “Meid võlus selle maja juures kivihoone ja trepp, kust me kujutasime ette kuidas meie lapsed kord trepist alla tulevad koolilõpupeole,” ütleb Ander.
Noortele on see suveköök juba neljas ruum ehitada ja sisustada. Austraalias koristus- ja kulleritööga omale kapitali kogunud noored on sisutanud ja ehitanud juba kolm rendikorterit Väike-Maarjas. Nüüd ootab järge oma maja ehitus.
“Me loodame, et 30. eluaastaks ei pea me enam palgatööd tegema,” räägib Kirke. Nende jaoks pole ükski probleem ega töö võimatu- olgu korteriühistus püstakute või katusevahetuse algatus või muu.
“Maal olles pead ikka kõike oskama ja tegema ja pered on meid ka palju aidanud,” ütleb Kirke.
Ühtlasi selgub ka, et inspiratsiooni ammutavad nad otse elust enesest ja sotsiaalmeediast ning esimest korda õnnestub neil ka Kodukirja paberajakiri avada.

Genre
Learning

License: all-rights-reserved