#120 Eesti õpetaja Prantsusmaal. Keeleõppest, koduõppest ja muusikast. Merit Kuldkepp ja Kertu Rein

#120 Eesti õpetaja Prantsusmaal. Keeleõppest, koduõppest ja muusikast. Merit Kuldkepp ja Kertu Rein

Kuula:

Kirjeldus:
Taskuhääling “Õpime koos” otsustas uurida, kuidas hoitakse eesti keelt ja kultuuri erinevates Euroopa riikides ning kuidas toimivad sealsed Eesti koolid.

Integratsiooni Sihtasutuse toel asusimegi ringreisile ning saatesarja “Õpime koos Euroopas” jooksul saame läbi persoonilugude teada igaühe Eesti lugu ning saame aimu, kuidas toimib kohalik elu ja koolisüsteem.

Tänane saade jõuab sinuni Prantsusmaa pealinnast Pariisist ning meie saatekülalisteks on Pariisi Eesti Kooli eesti keele õpetaja Merit Kuldkepp ja muusikaõpetaja Kertu Rein.

Saates kuuled õpetajate Prantsusmaale elama asumise lugu ja millega nad tegelevad Pariisi Eesti Koolis. Kertu räägib ka oma lapse koduõppe korraldusest ja elust Prantsusmaal.

Integratsiooni Sihtasutuse kodulehelt leiad vajaliku info eesti keele õppe ning Eestis elamise ja tagasipöördumise kohta: https://www.integratsioon.ee/

“Õpime koos”

Kuula saateid:
YouTube: bit.ly/327qt5V
Spotify: spoti.fi/3bzOQfO
Apple Podcasts: apple.co/2lHsXoY
Google Podcasts: bit.ly/2WJS4ri

Jälgi meid sotsiaalmeedias:
Instagram: www.instagram.com/opimekoos/
Facebook: www.facebook.com/opimekoos

Anna meile hoogu juurde ja hakka taskuhäälingu püsitoetajaks:
www.patreon.com/opimekoos

Kui soovid taskuhäälingut “Õpime koos” ühekordselt toetada, siis täname sind annetuse eest MTÜ Tartu Loomemaja arveldusarve kontole EE437700771002831014