Aave Hannus

Õppima õppimine. Aave Hannus.

Õppima õppimine. Aave Hannus. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896577379-aet-kiisla-oppima-oppimine-aave-hannus.mp3 Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus

Read More

Spordipsühholoog tühjadest tribüünidest: kodupublik võib alul aidata, aga lõpus tekib surve

62. osa: Spordipsühholoog tühjadest tribüünidest: kodupublik võib alul aidata, aga lõpus tekib surve Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/837434725-tugitoolis-62-osa-spordipsuhholoog-tuhjadest-tribuunidest-kodupublik-voib-alul-aidata-aga-lopus-tekib-surve.mp3 Kirjeldus: Selle nädala podcastis “Tugitoolis sportlane” oli külas spordipsühholoog Aave Hannus, kellega koos analüüsisime koroonapandeemia tagajärgede mõju sportlastele. Hannuse sõnul saab eriolukorra piirangute järel kindlasti eraldada kahte tüüpi sportlased: need, kes üritasid ajast võtta maksimumi ning need, kes muutusid laisaks….

Read More

Jüri Allik ja Aave Hannus, “Poliitbüroo jälgedel”

Kuuendas saates olid stuudios akadeemik Jüri Allik ja spordipsühholoog Aave Hannus. Kokkusaamise vahetuks põhjuseks oli 1979. aastal ilmavalgust näinud teos: USA psühholoogi James Gibsoni raamat “Ökoloogiline lähenemine nägemistajule”. Me alustasimegi nägemisest, ent siirdusime sealt peagi edasi sisemise poliitbüroo otsingutele. Viimast me ei leidnud, küll aga saime teada, et käsi propagandale niikuinii ei allu.

Read More