abort

Jakop teeb fentat ja Margus teeb aborti

#34- Jakop teeb fentat ja Margus teeb aborti Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/mudt23/20dets_episood6sqej.mp3 Kirjeldus: Tühjad Pudelid Podcasti teevad algajad stand-up koomikud Margus Toots ja Jakop Kähr. Miks “Tühjad Pudelid”? Sest tühjad pudelid ja tühi mõistus käivad käsikäes. Episoode me üritame üles laadida vähemalt iga pühapäev, aga vahepeal kui kaks töötut oma tiheda graafiku kõrvalt juhtuvad rohkem kui korra…

Read More

Lobjakas vs. Vooglaid USA valimistest

Lobjakas vs. Vooglaid USA valimistest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/lobjakasvsvooglaid/lobjakasvsvooglaid20201030.mp3 Kirjeldus: Iganädalases saates «Lobjakas vs. Vooglaid» ennustavad saatejuhid Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid algaval nädalal selgust toova Ameerika Ühendriikide presidendivalimiste võimalikke tulemusi. Veel arutlevad saatejuhid selle üle, mida tähendas Urmas Reitelmanni lahkumine Eesti Rahvusringhäälingu nõukogust ja miks levivad Poolas protestid abortide vastu.

Read More

Mina ei taha veel magama jääda #24

Mina ei taha veel magama jääda #24 Kuula: https://s3.castbox.fm/8a/1c/7b/bc934f4c1fad8657fe03690aad.mp3 Kirjeldus: Sukeldume rõõmust pakatavatena homoabiellu, EKRE-sse ja aborti.Täpselt sama vahva nagu alati.

Read More

Meediakonkurentsist, kohtunike võimust ja abortide rahastamisest

Meediakonkurentsist, kohtunike võimust ja abortide rahastamisest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/lobjakasvsvooglaid/lobjakasvsvooglaid20200911.mp3 Kirjeldus: Iganädalases saatesarjas “Lobjakas vs Vooglaid” analüüsivad saatejuhid Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid erameedia ja riiklikult rahastatava rahvusringhäälingu konkurentsi, mille ajendiks on Meediaettevõtete Liidu kaebus Euroopa Komisjonile. Lisaks arutlevad Lobjakas ja Vooglaid riigikohtu ja kohtunike võimu ning nende demokraatliku mandaadi ning abortide riikliku rahastamise üle.

Read More

Avameelselt… abordist

56. saade (14.06.2018): Avameelselt… abordist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/naistejutud/naistejutud2020050701.mp3 Kirjeldus: Täna võtavad Kristina Herodes, Dagmar Lamp ja Heidi Ruul väga avameelselt ette ühe ääretult valusa ja keerulise teema – abordi. Mil määral peaks olema mehel sõnaõigust? Miks üldse naised aborti teevad? Kuivõrd peaks see olema seadusega reguleeritud? Eestis teguseb raseduskriisikeskus. Kui sa tunned, et vajad abi, siis…

Read More