Aimar Altosaar. postimees

Töö otsimisest

«Kvaliteetminutid» töö otsimisest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kvaliteetminutid/kvaliteetminutid2020052101.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Kuidas elukogenud inimene saaks leida endale töökoha? 60+ peatoimetaja Eve Rohtla ja Postimehe arvamustoimetaja Aimar Altosaar võtsid vaatluse alla, mida saab inimene ise teha ja millega peaksid tööandjad arvestama. Eve rõhutas, et töökuulutus peab olema lihtne, loogiline ja arusaadav, et pika tööajalooga inimesed üldse söandaksid end pakkuda.

Read More

Üksindusest karantiiniajal

Kvaliteetminutid üksindusest karantiiniajal Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kvaliteetminutid/kvaliteetminutid2020051301.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Postimehe taskuhääling «Kvaliteetminutid» võttis koroonaajal uuesti vaatluse alla üksinduse, üksilduse ning kuidas nendega hakkama saada. Jutuks tuleb, et millised inimesed saavad kriisiga paremini hakkama ning kuidas tõsta enda turvatunnet.

Read More

Meedia pimetähnist

«Kvaliteetminutid» meedia pimetähnist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kvaliteetminutid/kvaliteetminutid2020020501.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Millegipärast valitseb ajakirjanduses kujutlus, et vanainimesed on ühiskonnale koormaks, justkui nad oleksid kõigil jalus ja ülepeakaela veidrikud. Lugusid illustreeritakse piltidega tuvisid toitvatest vanaprouadest või hädistest härrasmeestest, kuigi tegelikult on pilt kirjum. Eve Rohtla ja Aimar Altosaar annavad nõu, kuidas lahendada meedia kõverpeegli probleemi, kas seenioritele suunatud omaette…

Read More

Üksindusest

«Kvaliteetminutid» üksindusest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kvaliteetminutid/kvaliteetminutid2020012901.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Inimesele on kõige raskem üksi olla. Isegi kui kaaslased on kõrval, võid tunda üksildust. Eve Rohtla ja Aimar Altosaar räägivad, mida peaksid tegema kogukonnad, et inimesi kokku tuua ning kas eestlastel ja venelastel on selles küsimuses vahet.

Read More

Miks me kardame vanaks jääda?

miks me kardame vanaks jääda? Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kvaliteetminutid/kvaliteetminutid2020010701.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Ela hästi, sure püsti! Vanadust ei pea kartma, aga sellega kaasnevateks muutusteks tuleb valmis olla. Kuidas teha nii, et iga elatud eluaasta oleks õnn? Jutustavad Eve Rohtla ja Aimar Altosaar.

Read More

Kas vana inimene on ühiskonnale koormaks?

kas vana inimene on ühiskonnale koormaks? Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kvaliteetminutid/kvaliteetminutid2020010702.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Noorena on vähestele surra antud. Kui me ühiskonnas anname signaale, et inimesed on väärtusetud, siis kuidas me saamegi luua tervet kogukonda? Eve Rohtla ja Aimar Altosaar peavad aru.

Read More

Väärikast vananemisest

«Kvaliteetminutid» väärikast vananemisest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kvaliteetminutid/kvaliteetminutid2020010703.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Kuula Postimehe uut saadet Eve Rohtla ja Aimar Altosaarega. Väärikas vananemine tähendab, et kõigile leitakse kogukonnas oma koht ja eakaid võetakse arvesse ka siis, kui nad ei jaksa noortega võidu joosta.

Read More