Risto Lehtsalu räägib Börsihaist

Risto Lehtsalu räägib Börsihaist – LHV Podcast 19 2019

Kuula:

Kirjeldus:
Aktsiamängu “Börsihai 2019” võitja Risto Lehtsalu räägib LHV maaklertegevuse juhile Sander Pikkelile, kuidas tal õnnestus kauplemismängus enam kui 4600 konkurenti edestada. Kuidas jõudis Risto investeerimise juurde? Milline oli tema strateegia mängus? Kuhu kavatseb ta investeerida võidetud auhinna? Mida soovitab võitja, et olla aktsiamängus edukas?

Nelli Janson ja Randy Padar “Börsihai” mängust

Nelli Janson ja Randy Padar “Börsihai” mängust – LHV Podcast 16 2019

Kuula:

Kirjeldus:
7. oktoobril algab aktsiamäng „Börsihai“. Sellest, kuidas ja miks mängus osaleda arutavad LHV vanemmaakler Nelli Janson ja LHV noorte mõttepanga liige, investor Randy Padar. Mis on seekord teistmoodi ja milliseid kavalusi teiste edestamiseks kasutada?

Registreerimine ja info: lhv.ee/hai

Kristjan Krass räägib Börsihaist

Kristjan Krass räägib Börsihaist – LHV Podcast 26 2018

Kuula:

Kirjeldus:
Podcastis on külas „Börsihai 2018“ võitja Kristjan Krass. Ta räägib LHV maaklertegevuse juhile Sander Pikkelile, milline strateegia talle aktsiamängus 5000-eurose peapreemia tõi. Saame teada, kes ta on, kuidas aktsiate maailma suhtub ja millistele ettevõtetele panustab. Mis on aga kavas teha saadud auhinnaga?

Tänavune „Börsihai“ aktsiamäng oli viimaste aastate põnevamaid, kui langevate turgude keskkonnas tekkis pingeline heitlus, mis leidis lõpplahenduse alles mängu viimasel päeval.

Podcasti saab vaadata LHV Youtube’i kanalil: www.youtube.com/lhvpank
Vaata aktsiamängu lõppseisu: lhv.ee/hai
Külasta ka 13. novembri seminari: fp.lhv.ee/academy/525

Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid.

Marat Kasparov räägib kauplemisest

Marat Kasparov räägib kauplemisest – LHV Podcast 04 2018

Kuula:

Kirjeldus:
Neljanda podcastiga jätkame kauplemise lainel. Marat Kasparov on üks Eesti tuntumaid kauplejaid, kes räägib LHV vanemmaakler Nelli Jansonile muu hulgas oma parimatest ja halvematest tehingutest, Börsihai aktsiamängust, headest investeerimisideedest ja sellest, mida on kauplejana (või üldiselt elus) läbilöömiseks tarvis.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega.