Alari Kivisaar

Kertu Jukkum alasti ujumisest: piilujatele pidi ka ka rõõmu jaguma

KUULA | Kertu Jukkum alasti ujumisest: piilujatele pidi ka ka rõõmu jaguma Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/939234610-perspektiivpodcast-kuula-kertu-jukkum-alasti-ujumisest-piilujatele-pidi-ka-ka-roomu-jaguma.mp3 Kirjeldus: Seltskonnaajakirjanik ning maailmarändur Kertu Jukkum rääkis endisest kolleegist Alari Kivisaarest ja tema ümber käivast kohtulahingust, Jüri Piheli töömetoodikast Kanal 2s ning kuidas ta palverännaku ajal õppetööd tegi.

Read More

Kivisaar, Blackface ja Õiglus

#3 Võhkarid: “Kivisaar, Blackface ja Õiglus” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/870432820-user-348324483-3-vohkarid-kivisaar-blackface-ja-oiglus.mp3 Kirjeldus: Kas Alari Kivisaar on rassist? Kus jookseb blackface’i ja grimmi vahe? Kas “Õiglus” on täielik nonsenss või geniaalsus? Märt räägib filmide tegemisest ja palju palju muud… Saatejuhid Andreas Jääger ja Märt Koik Salvestatud Generaadio stuudios 04.08.2020

Read More

episood 14

mida iganes – episood 14 Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/eueqvf/midaiganes_14_947xi.mp3 Kirjeldus: Alustuseks väike ränt Kivisaarest. Vahepalaks täheldusi kajakate elust karantiini ajal. Lõpetuseks soovin öelda, et kõik eneseabigurud, -treenerid ja “kootsid” on šarlatanid ning ei vääri kohta maamunal. Aitäh kuulamast ja kirjutage mulle instagrammis või twitteris @raunokuusik kui soovite olla osa “mida iganes” kogukonnast.

Read More

episood 13

mida iganes – episood 13 Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/7vkmma/midaiganes_13_6ivvv.mp3 Kirjeldus: Kukutan nimesid vasakule ja paremale – Sass Henno, Alari Kivisaar, Angela Aak. Lisaks võtan ette suhtepodcastid ja annan oma kaks senti. Lõpus lähen jälle “hall alale”. Ning jah ma olin terve episood palja torsoga, aga ma ei teinud pilti sellest. 

Read More

Külas on Alari Kivisaar, kes ei ole aastaid intervjuusid andnud

HIRMOCAST | Külas on Alari Kivisaar, kes ei ole aastaid intervjuusid andnud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/829961365-skyportaal-hirmocast-kulas-on-alari-kivisaar-kes-ei-ole-aastaid-intervjuusid-andnud.mp3 Kirjeldus: HIRMOCAST | Külas on Alari Kivisaar, kes ei ole aastaid intervjuusid andnud by Skyportaal

Read More