alternatiivmeditsiin

Kas libedal tänaval kukkudes saadud traumat on võimalik kodus tohterdada?

Kas libedal tänaval kukkudes saadud traumat on võimalik kodus tohterdada? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1005308080-tervist-kas-libedal-tanaval-kukkudes-saadud-traumat-on-voimalik-kodus-tohterdada.mp3 Kirjeldus: Eelolevaks nädalavahetuseks ennustatakse hullu libedust. Erakorralise meditsiini osakonnad aga ägavad väga suure ülekoormuse all. Mida siis teha, kui libedal tänaval kukkuma juhtute? Kas tormata EMO-sse järjekorda pikendama või püüda esmalt ise hakkama saada? Ja kuidas ennast trauma korral kodus ise aidata?

Read More

Selgeltnägijast ravitseja Mai-Agate Väljataga: sinu teejuht on sinu vasaku õla taga

168. SAADE: Selgeltnägijast ravitseja Mai-Agate Väljataga: sinu teejuht on sinu vasaku õla taga Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1000938964-puudutamind-168-saade-selgeltnagijast-ravitseja-mai-agate-valjataga-sinu-teejuht-on-sinu-vasaku-ola-taga.mp3 Kirjeldus: Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Mai-Agate Väljataga, kel on edasi anda tulevikuõdede-vendade pöördumine aastaks 2021. Mai-Agate Väljataga (88) on eesti selgeltnägija ja ravitseja. Ta on tegutsenud alternatiivmeditsiini vallas alates 1992. aastast…

Read More

Mina ei taha veel magama jääda #6

Mina ei taha veel magama jääda #6 Kuula: https://s3.castbox.fm/e0/ac/65/d8fd9e4956ae3a5e51f16878e3.m4a Kirjeldus: Kuues episood. Räägime valimistulemustest (väga igav), reklaamidest, perearstidest, alternatiivmeditsiinist, veganismist, lihasööjatest, õ-tähest ja metsatulekahjudest.

Read More