Andra Nõlvak

Jaanipäev kui igavene loodusõnnetus

Episood 9: Jaanipäev kui igavene loodusõnnetus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/841794628-ussikeeled-ussikeeled-9.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Kuidas saada hakkama? Kas peab magama seitsme mehega, et näha unes oma lemmiklille? Ussikeeled harutavad maailma paika.

Read More

Mis asi on rannakeha?

Episood 8: Mis asi on rannakeha? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/833837854-ussikeeled-ussikeeled-8.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Mismõttes, sa oled paksuks läinud? Iga keha on rannakeha, eriti koroona järgsel ajal!

Read More

Miks seks on tabu?!

Episood 7: Miks seks on tabu?! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/829100638-ussikeeled-ussikeeled-7.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Mis teha kui elus on liiga vähe seksi? Suvel seksist mööda ei pääse – juhhu!

Read More

Head tüli ei saa ometi raisku lasta

Episood 6: Head tüli ei saa ometi raisku lasta Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/829100902-ussikeeled-ussikeeled-6.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Elus on ikka nii, et ühel hetkel keeb pott üle ja kaas lendab pealt. Kuidas aga tülitseda? Kas sellest on võimalik osapooltel võita? Kas kodus lendavad taldrikud või tekib olukord, kus pilt on aga häält pole? Tülitsemise erinevaid külgi lahkavad taas…

Read More

Need kummalised unenäod

Episood 5: Need kummalised unenäod Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/821009095-ussikeeled-episood-5-need-kummalised-unenaod.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Mida kõnelevad meile meie unenäod? Kas unenägude seletajast saab tõesti vastuseid otsida või tuleb seda ise teha? Üks on kindel, veidraid ja vähem veidramaid unenägusid oleme näinud kõik!

Read More

Millal tuleb suhted lõpetada ja kuidas olla hea armuke?

Episood 4: Millal tuleb suhted lõpetada ja kuidas olla hea armuke? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/821008783-ussikeeled-episood-4-millal-tuleb-suhted-lopetada-ja-kuidas-olla-hea-armuke.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Seekord teritavad Andra ja Manona keelt lahkuminekute ja armukeste teemal. Kes on süüdi, kui ühele osapoolele tekib armuke? Millal on õige aeg eri teed minna? Milline on armukese roll? Eks kuula ja saa teada!

Read More

Millest muust kui emadepäevast ja emaks olemisest

Episood 3: Millest muust kui emadepäevast ja emaks olemisest Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/816088177-ussikeeled-episood-3-millest-muust-kui-emadepaevast-ja-emaks-olemisest.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Seekord võtame jutuks emadepäeva ja emaks olemise. Koos selle kõige ilu ja valuga.

Read More

Mis see naiselikkus ikkagi on ja kuidas seda mitte ära kaotada?

Episood 2: Mis see naiselikkus ikkagi on ja kuidas seda mitte ära kaotada? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/810500368-ussikeeled-episood-2-mis-see-naiselikkus-ikkagi-on-ja-kuidas-seda-mitte-ara-kaotada.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Aeg on „Ussikeeltel“ taas oma harulist keelt kratsida ja seekord räägime naiselikkust, naiseks olemisest ja sellest, kelle või mille jaoks me seda teema. Muidugi ei puudu arutlesest kõiksugu praegu olukorda puudutavad teemad. Hakkame aga lausuma!

Read More

Kuidas see pereelu siis tegelikult koroonakriisi ajal toimib?

Episood 1: Kuidas see pereelu siis tegelikult koroonakriisi ajal toimib? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/802867789-ussikeeled-ussikeeled-1.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Ussikeeled kratsivad oma harulist keelt kõige peal – juttu jagub seksist supini välja! Missugused teemad ei keerleks tänapäeval ja eriti praeguses kriisiolukorras kahe ema, naise ja sõnaka ajakirjaniku maailmas? Andra ja Manona lausuvad oma teravate keeltega need ka kuulajate jaoks…

Read More