Anita Jürson

Aasta 2019 kokkuvõte

Aasta 2019 kokkuvõte Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/732958252-loomadehaal-aasta-kokkuvote.mp3 Kirjeldus: Mida põnevat tõi Loomusele kaasa lõppev aasta? Milliseid edusamme astuti ja millised kampaaniad ning algatused jõudsid laiema publikuni? Aasta võtavad kokku Loomuse liikmed Martin Garbuz, Anita Jürson ja Anu Tensing. Saatejuht on Sven Paulus.

Read More

Taimsed Valikud ja „Puuriuksi avades“

Taimsed Valikud ja „Puuriuksi avades“ Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/698728987-loomadehaal-taimsed-valikud-ja-puuriuksi-avades.mp3 Kirjeldus: Anita Jürson ja Anu Tensing tutvustavad lähemalt Loomuse veetavat programmi Taimsed valikud, mida saab lähemalt uudistada www.taimsedvalikud.ee. Samuti räägime dokumentaalfilmist „Puuriuksi avades“, mis linastus septembris nii Tartus kui Tallinnas. Film jälgib mitme aasta vältel loomaõiguste advokaadi Steven Wise’i tegemisi, kes püüab saavutada ajaloos esmakordset kohtuvõitu, millega šimpansitele…

Read More

Vegfest ja Loomuse suvi

Vegfest ja Loomuse suvi Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/655698146-loomadehaal-vegfest-ja-loomuse-suvi.mp3 Kirjeldus: Mis saab toimuma Tallinna Vegfestil 27. juulil Kultuurikatlas? Milliseid töövõite loomakaitse valdkonnast võib välja tuua ja kus saab sel suvel näha Loomuse infolaudu? Neil teemadel ajame juttu Annika Lepa, Regly Johansoni ja Anita Jürsoniga.

Read More