armumine

Õhust ja armastusest

#80 Armatusest: Õhust ja armastusest Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/7rgf52/80_O_hust_ja_armastusest7xdy2.mp3 Kirjeldus: Veiko ja Elina kohtuvad uues saates Kalamaja sirelite all. Armumisest on hästi palju juttu. Valgetest öödest, mis ei kao ruttu. Ühest äpist, mis aitab jääda tuttu või siis saada hoopis erootilist elamust. Räägime ka mängulustist ja väga palju õhust ning armastusest. Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

Kuidas panna mees endasse armuma ja kas seks esimesel kohtingul on halb mõte

kuidas panna mees endasse armuma ja kas seks esimesel kohtingul on halb mõte Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/naistejutud/naistejutud2020051821.mp3 Kirjeldus: Täna võtavad «Naistejuttude» stuudios Dagmar Lamp, Heidi Ruul ja Kristina Herodes kokku oma möödunud nädala laivesinemised, mis tehnilistel põhjustel laiema publikuni ei jõudnud. Muuhulgas räägime ka, kuidas meil vahepeal läinud on. Nii näiteks käis Kristina operatsioonil, Heidi võtab uusi…

Read More

Seksiklubid – mis seal tegelikult toimub?

Seksiklubid – mis seal tegelikult toimub? Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/naistejutud/naistejutud2020050117.mp3 Kirjeldus: Täna arutavad «Naistejuttude» stuudios Heidi Ruul, Kristina Herodes ja Dagmar Lamp seksiklubide üle. Mis seal toimub? Kellele need mõeldud on? Juttu tuleb ka kevadisest armumisest, jalafetišist ning inimeste vältimisest.

Read More