Asko Külmsaar – Keha mis võib eksida

#6 Asko Külmsaar – Keha mis võib eksida by Kehadest ja muust

Kuula:

Kirjeldus:
Asko on üles kasvanud füüsilises keskkonnas ja ütleb ise, et elab liikumise nimel. Tants, mäng, maadlus, viskamine, hüppamine, ronimine ja ka nn seisu praktika, mis käib tema jaoks liikumise alla. Just mitmekülgses liikumises peitub võlu.

Hetkel ammutab Asko inspiratsiooni Ido Portalit, Tom Wekslerilt ja Fighting monkey praktikatest ja loob liikumise ruumi Movement Tallinnas, kus keha huvilised saavad läbi mänguliste praktikate arendada enda keha.
Asko peab enda õpetajaks iga inimest kellega on kokku puutunud ja koos liikunud, ka enda õpilasi, sest igal kehal on oma keel ja selle uue keha keelega kohanemine ongi just miski millelt õppida.

Nähes Askot liikumas hakkas mind huvitama, milline on see meel, mis lubab kehal seda kõike teha. Vestlusest võtsin kaasa palju inspireerivat ja toetavat enda igapäeva ellu koos kehaga, peamine nendest – PIIRANGUD AITAVAD NÄIDATA MEIE LOOVUST.

Soovin Sulle ja kehale HEAD KUULAMIST!

Kui see saade tõi sinuni väärtust siis jaga seda kindlasti ühe enda armsa sõbraga!

Saates Asko Külmsaar

#41 Ausad Mehed – Saates Asko Külmsaar by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Eelmine kord oli meil külas Peep Vain, kes andis kõvasti selgust ja mõtteid oma vaimse tervise paika panemiseks. Seekord käis meil külas Asko, kes räägib meie füüsilisest tervisest ning jagab oma nägemust, kuidas läbi mitmekülgse liikumise ja treenimise head elu elada.

Asko on mees, kes on terve elu olnud väga aktiivne, kasvades õues mängides ja võisteldes. See liikumiskirg on temasse tugevalt sisse jäänud ja täna veab ta Movement Tallinn nimelist võimlat, kus õpetab inimestele oma kehale ja treeningule hoopis teistsuguse nurga alt lähenemist.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/ausadmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Asko tegemisi jälgi:
www.facebook.com/askokulmsaar/
www.movementtallinn.com

Head kuulamist!