Urmas Sõõrumaa. Miks kasutab ta pendlit ja mis on Patarei Merekindluse saladuslik tähendus?

#21 Urmas Sõõrumaa. Miks kasutab ta pendlit ja mis on Patarei Merekindluse saladuslik tähendus?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses “Eesti eso” saates käis külas Urmas Sõõrumaa, kes selgitas täpsemalt, mida jälgib tema suurte otsuste tegemisel. Muuhulgas kasutab mees tihtipeale pendlit. Miks?

Lisaks on Urmas uurinud palju astroloogia kohta – seda nii lääne kui idamaise õpetuse koha pealt. Urmas on ise Amburi tähtkujust ning seda märki on näha ka mitmete mehe eelnevate ettevõtete logodelt.

Kui vaatame Patarei Merekindluse aerofotot, siis ka sellel on üsna sümboolne kuju – kolmnurk ja vibu. Urmas selgitab saates lähemalt, mida selline sümboolika tema jaoks tähendab ning kas hoone kuju sai otsustavaks ka selle ostutehingus.

Edukate päevarutiin

Härra Sõõrumaa räägib saates ka sellest, milline näeb välja tema igapäev – mida teeb mees hommikul esimese asjana?

Lisaks tuleb juttu ka sellest, milline on tema toidulaud. Näiteks liha sealt ei leia. Millest on selline otsus tekkinud?

Urmas on elus kogenud väga erinevaid asju. Mida kujutab endast pimekamber, kus mees kolm nädalat elas?

Kuula lähemalt saatest!

Sünge prohvet Villu Põldma: meid kõiki kiibistatakse!

135. SAADE | Sünge prohvet Villu Põldma: meid kõiki kiibistatakse!

Kuula:

Kirjeldus:
Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks “Puuduta mind” saate külaliseks on astroloog ja sünge prohvet Villu Põldma.

Villu Põldmaga räägime saates Mustast Päikesest ehk surnud tähest oma planeetidega, mis praegugi päikesesüsteemis viibib ja mõned aastad tagasi möödus Maast väga lähedalt. Nüüd juba õnneks kaugeneb.

Astroloogilises kalendris on suurte muutuste aeg – 2160 aastat kestnud Kalade periood vahetub Veevalaja ajastu vastu. Idealistlikuma vaatega tähetargad näevad terendamas helget aega – senised võimustruktuurid varisevad kokku ja elu edeneb inimeste üksmeelses ühisloomes.

Villu siiski inimloomuse paranemisse ei usu. Astroloog prognoosib hoopis politseiühiskonna kehtestamist. „Kõik inimesed kiibistatakse, kõik on arvel ja kõik saavad ühepalju,“ ütleb ta. „Inimestest tehakse robotid, kel on ühiskonnas oma kindel ülesanne.“

Maiad Ja Esoteerika. Külas Kairi Kivirähk

#15 DALÍ PODCAST Maiad Ja Esoteerika. Külas Kairi Kivirähk by dalikarat | Dali Karat

Kuula:

Kirjeldus:
🎧 DALÍ PODCAST episood nr15: filmitegija, maagia- ja religiooniuurija Kairi Kivirähk 🎧
.
Oi-oi, KUI huvitav tuli saade Kairiga! Ta on kahtlemata üks põnevamaid ja sügavamaid naisi, keda ma olen viimasel ajal kohanud! Nii sügav, nii palju lugenud ja õppinud, tohutu kogemustepagasi ja universaalse tarkusega naisterahvas. Kairi on filmitegija ning käinud põneval kuuajasel seiklusel Guatemalas, et dokumenteerida maiade elu, maagilisi rituaale ja mõttemaailma.
.
Kairiga rääkisimegi maagiast, rituaalidest ja esoteerikast, vaimsest teekonnast ja olulistest taipamistest, maiade kultuurist ja nende astroloogilisest sünnikaardist.
.
Saatest saad teada:
🧡 Kes on maiad ja mida neilt õppida?
💛 Kuidas sukelduda vaimsesse maailma?
💚 Kuidas uurida maagiat ja religiooni, aga mitte jääda nendesse lukku?
💙 Mis vahe on teadmis- ja kogemuspõhisel teadmisel?
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – https://youtu.be/xfxZvOA0D2E
🎙 Soundcloud – http://tiny.cc/maiadjakairi
📟 Spotify – http://tiny.cc/maiadekairi
.
Kairi koduleht on www.kalephi.com ning sealt saad tellida ka maiade astroloogilise sünnikaardi. Kui mainid tellimisel “Dalí podcast”, siis saad TASUTA suhtekaardi 🙂
.
Kairi soovitatud info sügavamaks uurimiseks:
1) Ravimtaime kool Eestis: Herbaatika kool – õpetaja Metsamoor ehk Irje Karjus
2) Tarost huvitujale raamatud: Paul Clark ja B.O.T.A – The Fraternity of Hidden Light
3) Naismaag: Dion Fortune
4) Elementmaagia lemmikraamatuid: http://tiny.cc/g51ksz
5) Tõsiselt teemasse minejale, tasuta loenguid ja raamatuid: https://gnosticteachings.org/
Soovitan alustada koolitusest: Meditation Essentials (isegi neile, kes palju mediteerinud)
6) Franz Bardoni raamatud- hermeetiline maagia
7) Akadeemilisem raamat maagilistest koolkondadest: “The Occult World” 2014
8) Maiade filmi link ja artikli lingid – http://tiny.cc/r51ksz , https://youtu.be/ExRgtNFcF_c , https://www.ajakiri.ut.ee/artikkel/3693
.
Ilusat kuulamist ja naudi endasse sukeldumist! ❤️
Dalí

Taimi Uuesoo. Milline on sinu tähtkuju välimus?

EESTI ESO 4 | Taimi Uuesoo. Milline on sinu tähtkuju välimus?

Kuula:

Kirjeldus:
Taimi Uuesoo hakkas astroloogiaga tegelema juba 1991. aastal. Saates rääkis Taimi lähemalt, kuidas üldse horoskoope koostada. Inimesed tunnevad tuleviku vastu suurt huvi – horoskoope loetakse palju. Ent paljud peavad igasugu horoskoobindust täielikuks jamaks. Mis vahe on väiksel ajalehehoroskoobil ja sünnihoroskoobil?

Veemärkide käepigistus on Taimi sõnul külm ja märg, tulemärkide oma seevastu soe ja kuiv. Muuhulgas tuli saates juttu sellest, kuidas erinevaid sodiaagimärke välimuse järgi ära tunda. Või milline on erinevate märkide kõnnak? Või hoopis istumisstiil?

Neljanda „Eesti eso” lõpus tõi Taimi näiteid ajaloost – millised on täheseisud olnud erinevate kriiside-sõdade ajal? Praegune koroonakriis olevat ju ka tähtedesse kirjutatud. Taimi mainis ka konkreetseid kuupäevi, millal koroonalaine läbi võib saada. Või vähemalt tuleb asjasse teatavat laadi muutus.

Saatejuht: Taavet Kase
Tagasiside: eso@delfi.ee

episood 15

mida iganes – episood 15

Kuula:

Kirjeldus:
Jauran alustuseks Elronist, mille rongid on oranži värvi. Kas teadsite, et oranžid piffid joovad aperol spritze, sest nad on ühte värvi. Pajatan lastediskotest. Astroloogia on suht lamp, eksju.

Edda Paukson. Milline planeet mõjutab sinu sodiaagimärki?

EESTI ESO | Edda Paukson. Milline planeet mõjutab sinu sodiaagimärki? by Eesti eso

Kuula:

Kirjeldus:
Täiskuu mõjub kõigile, ent milline planeet sinu sodiaagimärki personaalselt mõjutab? Astroloogiast ja sellest, kuidas tähed meid igapäevaselt mõjutavad, käis saates „Eesti eso” rääkimas Edda Paukson.

Esoteerika. Okultism. Müstitsism. Astroloogia. Spirituaalsus. Vaimumaailm ja nõiakunst.
Sellised märksõnad iseloomustavad uue podcasti „Eesti eso” uurimisvaldkonda. Saade keskendub kõigele, mis jääb meie argipäevasest tööle-poodi-koju rütmimustrist väljapoole. Võiks öelda, et saade uurib teemasid, mida on viie meele abil raske kogeda. Selleks läheb tarvis kuuendat, läheb vaja kõhutunnet.

Esoteerika märgib salajasi teadmisi ning neid „Eesti eso” otsima asubki. Saadet juhib Taavet Kase.

President on Kaljukits… tähendab Kaljulaid

Avasaates käis stuudios üks Eesti populaarsemaid astrolooge Edda Paukson. Jutuks tuli peaaegu kõik, mis astroloogiasse puutub. Muuhulgas – kas mõni sodiaagimärk sobib kõige paremini presidendiks? Gorbatšov oli teatavasti Kalad. Või pole ametikohal täheteadusega siiski midagi pistmist?

Saates arutatakse üleüldiselt, kust astroloogia alguse on saanud ja kuidas tähed ikkagi inimesi mõjutavad. Või ei mõjutagi ja kõik on puhas umbluu?

Pauksoni sõnul võiks iga inimene natukene astroloogiat siiski tunda – tähed mõjutavad, ent ei sunni. See aitab paremini mõista oma ülemust, alluvat, elukaaslast või last. Elu ei pea keerlema ümber astroloogia, ent võimaldab tihtipeale iseloomu pisut paremaks kruttida, avab nii-öelda pinge- ja harmooniakohad. Põhiliselt võiks Edda sõnul teada kolme asja: päikese-, kuu- ja tõusumärki. Saates räägib ta lähemalt, miks just need kolm märki meid kõige rohkem mõjutavad ja mida need tähendavad.

Edda Pauksoni tee astroloogiani

„See oli õudne! See oli nii õudne! Ma ütlen ausalt – ma põdesin!” kirjeldab Edda oma reaktsiooni, kui temale esimest korda sünnikaart koostati. See juhtus juba 45 aastat tagasi!

Kas sa oled tuli, vesi, maa või õhk?

Teatavasti jaotatakse sodiaagimärgid looduslike elementide järgi neljaks – tuli, vesi, maa ja õhk. Millist elementi erinevad märgid esindavad ja mida selle põhjal inimese kohta öelda võib – Edda teeb kõik puust ja punaseks selgeks.

Kas näiteks Sõnn on tõesti täielikult materiaalsetele väärtustele orienteeritud? Ja kas partneri otsingul tasuks astroloogiale tähelepanu pöörata? Õhk + vesi = plahvatus?

Ent märke saab jaotada ka teisiti, olemas on kardinaalmärgid, muutuvad märgid ja kindlad märgid. Edda sõnul võib kindlatele märkidele alati loota. „Kui ta midagi lubab, siis ta tuleb läbi halli kivi!”

Igat sodiaagimärki mõjutab oma planeet. Saates loetleb Edda kõik need 12 planeeti ette ning selgitab, millised omadused nende taga peituvad. Täiskuu mõjutab omakorda kõiki – eriti aga veemärke. Loogiline ka – kuu ja vee tõusud-mõõnad on ju omavahel seotud.

Lisaks on saates veel palju-palju huvitavat kuulamist!