biohäkkimine

Siim Landiga biohäkkerlusest ja enesearengust

«20midagi» Siim Landiga biohäkkerlusest ja enesearengust Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/20midagi/20midagi2020043001.mp3 Kirjeldus: Tervise- ja toitumisalane treener Siim Land räägib saates iseenda arendamisest ja mõttemaailma teadvustamisest. Kuidas saavutada enesega rahulolu: kuidas olla teadlik oma eesmärkidest, teha paremaid otsuseid ja parandada produktiivust? Lisaks tulevad jutuks intervallpaastumise eelised, kuidas Siim on teinud huvist elukutse ning miks võib perfektsus muutuda hea vaenlaseks.

Read More

Siim Land

Siim Land – Disipliin on vabadus” Kuula: https://media.blubrry.com/hakkametegutsema/content.blubrry.com/hakkametegutsema/Siim_LAnd_uuesti.mp3 Kirjeldus: Siim land on Ma olen autor, sisu looja, terviklik tervishoiutöötaja ja kõrge jõudlusega treener. Hariduse järgi on ta antropoloog, kuid ta on ka ettevõtja ja kirjanik. Aastate jooksul on mul õnnestunud saavutada oma isiklikus arengus tase, kus ta  tundis, et on vaja oma teadmisi jagada maailmaga….

Read More

Siim Land

Tamara Podcast – Siim Land Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/501659913-mihkel-stint-776050312-tamara-podcast-siim-land.mp3 Kirjeldus: Siim Land on biohacker, kirjanik, avalik esineja ja podcaster, kelle eesmärk on võimalikult tervislikult ning optimaalselt elada.

Read More