Siim Landiga biohäkkerlusest ja enesearengust

«20midagi» Siim Landiga biohäkkerlusest ja enesearengust

Kuula:

Kirjeldus:
Tervise- ja toitumisalane treener Siim Land räägib saates iseenda arendamisest ja mõttemaailma teadvustamisest. Kuidas saavutada enesega rahulolu: kuidas olla teadlik oma eesmärkidest, teha paremaid otsuseid ja parandada produktiivust? Lisaks tulevad jutuks intervallpaastumise eelised, kuidas Siim on teinud huvist elukutse ning miks võib perfektsus muutuda hea vaenlaseks.

Siim Land

Siim Land – Disipliin on vabadus”

Kuula:

Kirjeldus:
Siim land on Ma olen autor, sisu looja, terviklik tervishoiutöötaja ja kõrge jõudlusega treener. Hariduse järgi on ta antropoloog, kuid ta on ka ettevõtja ja kirjanik.

Aastate jooksul on mul õnnestunud saavutada oma isiklikus arengus tase, kus ta  tundis, et on vaja oma teadmisi jagada maailmaga.

Ta püüab alati anda endast paremat ja areneda paremaks inimeseks. Ta on veetnud aastaid oma keha ja vaimu koolitamiseks erinevates formaatides – füüsilise treeningu, tähelepanelikkuse, loovuse, snaiperkooli ja oma bioloogia juhtimise kaudu arvukate biohäkkidega.

Ta usun, et me kõik peaksime püüdlema selle poole, et olla alati oma  parim versioon. See on tema töö eesmärk. Siim unistab maailmast, kus me kõik saame olla tugevamad, targemad, vastupidavamad, kiiremad ja õnnelikumad.

Selleks, et avaldada maailmale positiivset mõju tegeleb Siim iseenda pideva arendamisega ja selle teadvustamisega blogi, Youtube’i ja podcasti kaudu.
Siimu on alati huvitanud küsimus kuidas olla parim versioon endast ja teemad, mida Siim igas loomingus puudutab, seostuvad palju inimese vaimse ja füüsilise tervisega.

Blogipostitustest liikus ta edasi raamatute kirjutamiseni ja Youtube’i kanali, millel on üle 30 000 tellijat, loomisest podcastide tegemiseni.

Võtke meiega julgelt ühendust:
indrek@hakkametegutsema.ee
 

Siim Land

Tamara Podcast – Siim Land

Kuula:

Kirjeldus:
Siim Land on biohacker, kirjanik, avalik esineja ja podcaster, kelle eesmärk on võimalikult tervislikult ning optimaalselt elada.

Siim Land – Biohacking

#10 Siim Land – Biohacking

Kuula:

Kirjeldus:
Siim Land on biohacker. Ta on kirjutanud tervisest mitu raamatut, mis on Amazonis ka oma kategoorias bestsellerid. Siim on ka sisulooja, tema Youtube’i kanali videotel on miljoneid vaatamisi. Kutsusin Siimu saatesse, et rääkida biohäkkimisest, tervislikult elamisest, unest, toitumisest ja liikumisest.

Saate märkmed:

Mida tähendab biohacking? [1:45]
Kuidas Siim biohäkkimise juurde jõudis [9:50]
Inimese füsioloogia põhiprintsiibid – toitumine [15:35]
Stressi seisundis söömine [21:13]
Lihtsaim muutus mida sisse viia oma dieeti [21:57]
D-vitamiini olulisus [24:30]
Ööpäevase rütmi mõju inimese füsioloogiale [28:18]
Tehisliku valguse mõju meie unele [31:35]
Nippe parema une jaoks [37:00]
Intermittent fasting, time-restricted eating, ööpäevane paastumine [39:10]
Positiivsed ja negatiivsed stressorid [53:20]
Paastumine kui kultuuri osa [55:25]
Mida tähendab ketogeenne toitumine [1:01:45]
Liikumine ja vaimne tervis [1:10:07]
Biohacking Summit 15.09.2018 [1:18:45]
Lõpuküsimus [1:22:58]