Mixeri peal me enam ei striimi

26. juuni Puhata ja mängida: Mixeri peal me enam ei striimi

Kuula:

Kirjeldus:
Microsoft tapab Mixeri ära, kuidas me nüüd uue Xboxi peal striimima hakkame? Uudistes räägime sellest et, uus Crash Bandicoot 4 tuleb juba sellel aastal. Oculus Go eluiga jäi lühikeseks ja edasipidi keskendutakse Questile. Project Cars 3 tuleb juba augustis, Apex Lagends saab ristmängunduse ja Bloodstained: Curse of The Moon saab järje. Martin räägib pikalt The Last of Us 2-st ja ilmale sobivalt strateegiamängust Frostpunk.

Mkuubis #6

Mkuubis #6 by Mkuubis | Mkuubis

Kuula:

Kirjeldus:
Sel korral mängib Omar sellist veidrat mängu nagu seda on Donut County ja räägib mida ta sellest arvab. Lisaks arutleme teemadel, et mis võis olla see põhjus miks Sony PlayStation Plus mängude hulgas vahetuse tegi või millised võiksid need mängustuudiod olla, mille Sony võiks ära osta. Kas Grand Theft Auto 6 on tõesti töös? Miks G2A arendajatele ja väljaandijatele ei meeldi ning mis võiks olla see põhjus miks inimeste jaoks 80GB liiga palju tundub.

Ning siis võtame ette teema, mis Eestis ikka ja jälle pead tõstab – las videomängud on pahad või on äkki probleem hoopis lapsevanemates endis?

Lõpetuseks räägime miks Senran Kagura: Peach Ball lastele ei sobi, mis muudatusi Crash Team Racing sai ning soovitame selliseid mänge nagu Bloodstained: Ritual of the Night, Judgement ja Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

M3 ametlik lehekülg: www.mkuubis.ee