Xbox hakkab reegleid muutma

26. märtsi Puhata ja mängida: Xbox hakkab reegleid muutma

Kuula:

Kirjeldus:
Sel nädalal tuli suuri uudiseid Xboxi leerist, alates sellest, et Microsoft tahab Discordi ära osta kuni selleni, et Xboxi peal mitmikmängu eest raha ei küsita. Uudistes räägime veel sellest, Sony paneb vanade konsoolide digipoes tõenäoliselt varsti kinni, Amazon tegi uue mängustuudio ja Disco Elysium keelati Austraalias ära. Rainer on mänginud Empire of Sini ja Rein Call of Duty: Warzone’i. Soovituseks on Lingilist: Xbox

Meile Meeldib Mängida #89 – Kuidas teenida 800 eurot videomängu mängimisega

Meile Meeldib Mängida #89 – Kuidas teenida 800 eurot videomängu mängimisega

Kuula:

Kirjeldus:
Kuidas teenida 800 eurot videomängu mängimisega. Eestis pakutakse Minecrafterile tööd. John Carmack tahab, et Sony ja Microsoft oma uue põlvkonna konsoolid oksjonile paneks. Tarmo räägib mida põnevat Nintendo Directi ajal näidati ja lubati. Blizzconil kuulutati hulk vanu mänge välja. Google mängustuudiote sulgemise põhjus selgunud. Call of Duty uus hooaeg algab 25. veebruaril.

Lisaks oleme vahepeal mänginud selliseid mänge nagu “Project Triangle Strategy” ja “Fantasy Tavern Sextet Vol. 2: Adventurer’s Days” ning räägime neist nüüd veidi lähemalt.

Meile Meeldib Mängida saadet saab YouTube’is otse-eetris vaadata ja kuulata igal pühapäeval kell 20:00. Kui pühapäeval aega pole, siis saab saadet järelvaadata või kuulata alljärgnevatest kohtadest:

Xbox Series X, Demon’s Souls ja Game & Watch proovitud!

20. novembri Puhata ja mängida: Xbox Series X, Demon’s Souls ja Game & Watch proovitud!

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil külas Martin Liivand, kes on juba oma Xbox Series X’i kätte saanud. Ja ta ei ole ka kitsi oma muljetega Call of Duty: Cold War ja Assassin’s Creed: Valhalla suhtes. Seega on meil väga palju millest rääkida. Ka Rainer on saanud uut tehnikat, lõpuks ometi uus konsool Nintendolt – Game & Wactch Super Mario Bros. on siin! Ja kogemata on nad Martiniga ostnud ka sama televiisorimudeli. Rein peab kogu seda konsoolijuttu ära kannatama, aga õnneks on nii tema kui Martin mänginud Hadest, ja uudistes leiab ka mõne VR-pala, lisaks uuele James Bondi mängule Hitmani tegijatelt, Hearthstone jamadele ja detailidele suurest Capcomi lekkest. Soovituseks on tasuta Elite Dangerous Epic Gamesis.

Episood, kus meil on Xbox Series X laua peal

Teine Tase 293 × Episood, kus meil on Xbox Series X laua peal

Kuula:

Kirjeldus:
Enam ei saa isegi Ragnar eitada, et uus konsooligeneratsioon on kohale jõudnud. Selle tähistamiseks jagab Allan enda muljeid oma uhiuuest Xbox Series X-ist, mis meil ühtlasi ka laua peale on maandunud. Sten aga räägib, kuidas möödus tema nädal PlayStation 5 mängude Call of Duty: Black Ops Cold War, Demon’s Souls, Sackboy: A Big Adventure, Bugsnax ja Marvel’s Spider-Man: Miles Morales seltsis.

Liitu Level1 Discordi kanaliga – discord.gg/t7BbH45

Vaata saadet videos – https://www.youtube.com/watch?v=oyEiwQb5iyg

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Kas Grounded on tõesti nii hea?

6. augusti Puhata ja mängida: Kas Grounded on tõesti nii hea?

Kuula:

Kirjeldus:
Grounded on uus hitt, kas see on tegelikult ka nii hea nagu räägitakse? Rein ütleb! Uudistes räägime sellest, et PS4 puldid ei tööta PS5 mängudega. Microsoft XCloud tuleb välja septembris, Halo Infinite mitmikmäng tuleb tasuta ja kas Xbox Live Gold kaob üldse ära? Miks pole veel selle aasta Call of Duty välja kuulutatud? Kas uus Superhot on mängimist väärt? Martin ütleb! Rein on tagasi Hunt: Showdownis ja Rainer jälle tagasi The Last of Usi teises osas. Soovituseks on QuakeConi väljamüügid kõigil platvormidel.

Põud enne mänguudistetormi

4. mai Puhata ja mängida: põud enne mänguudistetormi

Kuula:

Kirjeldus:
Maailmas on palju toimumas ning otseloomulikult mõjutab see ka mänge ja mängufirmasid. Nii näiteks on edasi lükatud plaanitud näiteks plaanitud Sony, CDPR’i pressiüritused ning mitmete mängude, näiteks Call of Duty uued hooajad. Aga kõige kõrval ongi mängud veidi teisejärgulisemad ja me jõuame oodata küll! Lisaks räägime uuest Sega käsikonsoolist, natuke Project Cars 3st, ning miks Kingdoms of Amalur Reconingi uusversioon oluline on. Rein on mänginud Hadest ja inspireerituna haimängust ManEater, sukeldus Rainer vanemate vee-elukamängude maailma. Soovituseks Burnout Paradise Remaster, mis Xboxi poes 5 eurot.

Teine Tase 261 × Kes tõmbas PlayStation 5 puldile trikoo selga???

Teine Tase 261 × Kes tõmbas PlayStation 5 puldile trikoo selga???

Kuula:

Kirjeldus:
Andri, Allan ja Sten räägivad sel nädalal PlayStation 5 uuest puldist, mis erineb Sony mängumasinate senistest juhtseadmetest päris korralikult. Lisaks muljetatakse Resident Evil 3 ja Final Fantasy 7 Remake’i üle ning kiidetakse seda, kuidas Call of Duty: Warzone’i saab mõnusalt ristvõrgus mängida.

Liitu Level1 Discordi kanaliga – discord.gg/t7BbH45

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Puhata ja mängida – 302 – 03.09.2018

Puhata ja mängida – 302 – 03.09.2018 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Otse kui välk selgest taevast tuli paar päeva tagasi välja Eesti uus arvutimäng Cheitha ja me oleme seda proovinud.

Call of Duty: Black Ops IIII (jah, selline number) on nüüd ametlik, aga palju selle kohta veel teada ei ole. Far Cry 5 tee-ise-seiklus mängulaad tundub väga äge ja State of Decay 2 väljatulekukuupäev on nüüd teada. Fortnite sai juurde uue mängulaadi ja Euro Truck Simulator 2 saab Eesti teel, mille peal sõita.

Martin on mänginud Eesti tulistamismängu Cheitha ja lisaks on proovinud ta South Park: The Fractured But Whole rollimängu. Rainer on mänginud platvormikat Super Lucky’s Tale ja kihutamismänge Burnout ja Burnout 2.

Soovituseks on seekord strateegiamäng Northgard, mis sai üksikmängu kampaania, ja PlayStation Plus, mis on praegu 25% alla hinnatud.

Puhata ja mängida – 156

Puhata ja mängida – 156 – 01.05.2015 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases saates räägime üksnes nendest uudistest, millest teie tahtsite, et me räägiksime.

Sünnipäevasaade, aga seekord ei vaata me mitte tagasi, vaid edasi ja räägime sellest, kuidas saadet paremaks teha ning siin saate oma sõnaga kõik kaasa lüüa. Uudistes räägime sellest, millest tahtsite, et me räägiksime, näiteks Call of Duty: Black Ops 3-st, The Witcher 3-st, Silent Hillsi ärajäämisest ning Steami modi-poliitikast.

Soovituseks on seekord Heroes of Might & Magic Humble Bundle, kus pea kõik sarja mängud sees on.