«Ma saan toidu mitteraiskamisest rahulduse!»

«Ma saan toidu mitteraiskamisest rahulduse!»

Kuula:

Kirjeldus:
Värskes “Päevapokaalis” jutlevad taas Triin ja Madis ning teemad kõiguvad, nagu ikka, seinast seina. Veiniks on valge Caracter Chenin Chardonnay 2019, mida Madis segas enda jaoks Põhja-Makedoonia ebamäärase koolajoogiga.

Madis räägib oma Riias veedetud nädalavahetusest. Seejärel tuleb juttu mandlipiima räpastest saladustest ning toidu raiskamisest üleüldiselt. Ka Triinile tuleb nädalavahetus meelde ning veel diskuteerime me selle üle, mis kurjamuse nälkjad need Eestit siis ründavad.

Sul stopper on? Aga ole kena, võta aega, et kui kiiresti ma sul kõik riided seljast võtan.

«Sul stopper on? Aga ole kena, võta aega, et kui kiiresti ma sul kõik riided seljast võtan.»

Kuula:

Kirjeldus:
Käes on reede ning mikrofonide taga teevad suu lahti Triin, Madis ning Anna Maria, kõrvale valge vein Caracter Chenin Chardonnay 2019 ning eelmisest saatest tuntud Põhja-Makedoonia koolajook.

Räägime sellest, mida meie nimed tähendavad ning kas nende poolt määratud saatus meie puhul kehtib. Millised on kõige «põnevamad» laused, millega meid seksuaalselt ahistatud on? Mainimist leiavad lisaks ka naised, kes oma tuppedesse imelikke asju toppinud on ning kurikuulsad sarimõrtsukad ning nende «vägiteod», näiteks on juttu Milwaukee kannibalist Jeffrey Dahmerist.