Puhata ja mängida – 168

Puhata ja mängida – 168 – 24.07.2015 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Täna räägime sellest, miks on Rocket League äge ja Raineri uuest konsoolist Retron 5, millega saab mängida vanu konsoolimänge.

Uudistes räägime aga sellest, et ligi kümme aastat vana Star Wars: The Knights of the Old Republic II sai suure uuenduse, muu hulgas puldi- ja 5K toe. Project Cars aga ei jõua kunagi WiiU peale. Shenmue 3-st sai Kickstarteris kõige enam rahastatud mäng ja Dishonoredi uuesversiooni saab poole odavamalt, kui sul vana konsooliversioon olemas. Räägime ka meil Eestis toimuvatest ürotustest, nagu TTÜ-s toimuv suur e-spordipidu, ja 1. augustil toimuv suvine MängudeÖÖ.

Mängudest räägib Martin, miks autode jalgpall Rocket League on äge ja natuke Witcher 3-st ning Child of Lightist. Rainer räägib pikalt, mis on Retron 5 konsool ja mida sellega saab teha ja ei saa. Lisaks tuleb veel juttu Splatoonist.

Soovitiseks on sel nädalal seesama Star Wars: The Knights of the Old Republic II, mis on Steamis müügil 7,49 euroga.

Puhata ja mängida – 166

Puhata ja mängida – 166 – 10.07.2015 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil külas Ats Kurvet, kes on töötanud Crytekis mängu Ryse: Son of Rome’i valgustuse kallal.

Uudistes räägime sellest, et oleme rohkem selgust saanud uue Hitmani mängu kohta, mis on nagu allalaaditav mäng, mis vaikselt hakkab missioonide kaupa ilmuma. Uus PlayStation 4, mis Jaapanis müüki tuli, on oluliselt voolusäästlikum ja vaiksem kui varasem. Lisaks kuulutati välja uus Raymani mäng (mis on mobiilimäng) ja The Witcher 3: Wild Hunt saab olulise uuenduse, mis parandab menüüsid. Ja räägime ka Telltale’i Minecrafti mängust.

Pikemalt räägime Atsiga tööst Crytekist ja elust mängutööstuses, aga räägime ka sellest, mida me ise oleme mänginud, näiteks Rein tegi arvutil läbi Batman: Arkham Knighti ning Rainer on mänginud uusi Nintendo mänge Splatoon ja Yoshi’s Woolly World. Martin aga räägib Vita mängudest Geometry Wars 3 ja Child of Light.

Soovituseks on sel nädalal The Legend of Korra, mis maksab Steamis 3,74 eurot.