Dali Kask

Dali Kask: loovuse soodustamiseks tuleb mõtteprotsesside kõrval aktiveerida ka meie kujutlusvõime

Dali Kask: loovuse soodustamiseks tuleb mõtteprotsesside kõrval aktiveerida ka meie kujutlusvõime by 🎙️”Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/852119680-veiko-valkiainen-dali.mp3 Kirjeldus: Minu seekordseks vestluskaaslaseks on muusikaterapeut ja loovuskoolitaja Dali Kask. Märksõnad, mis Dalit iseloomustavad, on muusika, psühholoogia, teraapia ja loovuse valdkond laiemalt. Ta on õppinud Riiklikus Konservatooriumis muusikapedagoogikat ja koorijuhtimist, psühholoogiat Stockholmi Ülikoolis, muusikapsühholoogiat Uppsala Ülikoolis, muusikateraapiat Stockholmi…

Read More

Muusika kasutamine turunduses – Dali Kask

Turundusraadio 55: Muusika kasutamine turunduses Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/197611554-marketingi-instituut-turundusraadio-55-muusika-kasutamine-turunduses.mp3 Kirjeldus: Saate külaliseks on muusikaterapeut Dali Kask.

Read More

Tähendusrikkad brändid – Dali Kask

Turundusraadio 53: Tähendusrikkad brändid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/197609437-marketingi-instituut-turundusraadio-53-tahendusrikkad-brandid.mp3 Kirjeldus: Saate külaliseks on Mauri Sööt Idea Groupi uuringute juht.

Read More